Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

Love Me Nemi

Hotel Address Piazza Roma, 33 Piano Primo Int 1 Scala A, Nemi, Italië



Beschikbaarheid controleren

Over Love Me Nemi

Love Me Nemi ligt op een charmant pand in Nemi en biedt een ruim appartement met 1 slaapkamer en 1 badkamer. Het is voorzien van airconditioning, een balkon met uitzicht op de stad, en een volledig gevulde kitchenette.

U kunt ontspannen in de spa, de sauna, het stoombad of de hot tub. Er is ook een ontspannend bubbelbad beschikbaar en er is overal gratis WiFi beschikbaar.

Voor extra gemak biedt het appartement privé in- en uitchecken, een betaalde pendeldienst en een excursiebalie. Tegen een toeslag is er privéparkeergelegenheid beschikbaar.

Love Me Nemi ligt op slechts 32 km van het Colosseum en op 15 km van de luchthaven Rome Ciampino, dicht bij lokale hoogtepunten zoals La Fortezza Rocca di Papa en Villa Sforza.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

Pendeldienst

Pendeldienst

Privé parkeerplaats

Privé parkeerplaats

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin: 15:00 - 20:00

CheckoutKassa: 09:00 - 11:00

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address Piazza Roma, 33 Piano Primo Int 1 Scala A, Nemi, Italië MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Love Me Nemi

9.9 / 10

Uitstekend

Booking.com score
Booking.com 6 guest reviews, summarised by us 9.9
Housity 0 reviews written directly on our site –
Stayed here? Write a review

We read this property's reviews on Booking.com and sum up what guests say in our own words, next to reviews written directly on Housity. Every review shows where it comes from.

Booking.com: only guests who completed a stay can review there. We read those reviews and summarise them in our own words, so they are not word-for-word quotes and we don't show guest names. The score is the property's score on Booking.com.
Housity: reviews sent through the form on this page, shown as the guest wrote them. We check them before publishing, but we can't always confirm the stay.

We verbleven een weekend, de structuur is mooi, schoon en in het centrum van het plein van Nemi, alles was perfect. Daniela zorgt voor. . .

Booking.com guest · summarised

het appartement was ronduit perfect. Uitstekende netheid. De eigenaar was zeer behulpzaam en erg aardig.

Booking.com guest · summarised

Alles, van de sfeer tot de ontvangst en privacy die de kamer biedt

Booking.com guest · summarised

uitstekende locatie, netheid en diensten !! zeker voor herhaling vatbaar

Booking.com guest · summarised

Perfecte kamer, met aandacht voor de kleinste details, de perfecte spa en hydromassage, voor degenen die willen ontspannen is het ideaal, de eigenaar Daniela houdt van. . .

Booking.com guest · summarised

We werden hartelijk ontvangen door mevrouw Daniela, ze legde alles uit over de kamer en de inbegrepen diensten, uitstekende netheid. . .

Booking.com guest · summarised

Write a review

Stayed here? Tell us in a minute.

Very badUitstekend

Published after a quick check, shown with the Housity mark and kept separate from Booking.com reviews.



Veelgestelde Vragen over Love Me Nemi

Beschikt Love Me Nemi over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij Love Me Nemi.

Zijn luchthaven pick-up of shuttle-services beschikbaar bij Love Me Nemi?

Ja, gasten van Love Me Nemi kunnen gebruikmaken van de luchthaventransfer.

Wat zijn de inchecktijden bij Love Me Nemi?

De inchecktijd bij Love Me Nemi is 15:00 - 20:00.



Accommodaties in Nemi, Italië

Appartementen
Appartementen 7 plaatsen
Hotels
Hotels 2 plaatsen
Gasthuizen
Gasthuizen 1 plaatsen
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 1 plaatsen

Wat te doen in Nemi, Italië

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.