Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

Le Troglodge

Hotel Address 22 Rue Vieille De Blois, 41400 Montrichard, France, Frankrijk



Beschikbaarheid controleren

Over Le Troglodge

Le Troglodge, gelegen in Montrichard, biedt gasten een serene retraite met een privézwembad en een binnenlandse uitzichten op de binnenplaats. Dit vakantiehuis wordt compleet geleverd met gratis wifi, parkeergelegenheid op het terrein en een volledig uitgeruste keuken. Geniet van een rustig verblijf omringd door de natuur, met gemakkelijke toegang tot verschillende attracties binnen een korte rit.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

Huisdieren toegestaan

Huisdieren toegestaan

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Privézwembad

Privézwembad

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Keuken

Keuken

Slecht

Slecht

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin: 14:00 - 00:00

CheckoutKassa: 07:00 - 10:00
Pets AllowedHuisdieren zijn toegestaan

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 357 m van het centrum van Montrichard verwijderd!


Location Address 22 Rue Vieille De Blois, 41400 Montrichard, France, Frankrijk MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Le Troglodge

7.7 / 10

Zeer goed

Geverifieerde beoordelingen
Meningen en scores zijn afkomstig van echte gasten die in deze accommodatie hebben verbleven, verzameld door Housity en Booking.com.

Positive Review

De ongewone accommodatie en het kleine aangename zwembad met 31 ° buiten 👍

Leave a Review

Ik accepteer de Privacybeleid.



Veelgestelde Vragen over Le Troglodge

Is er een zwembad beschikbaar bij Le Troglodge?

Ja, Le Troglodge biedt gasten toegang tot de Private Pool.

Is er een keuken beschikbaar bij Le Troglodge?

Ja, er is een keuken beschikbaar bij Le Troglodge.

Hoe laat kan ik inchecken bij Le Troglodge?

Gasten kunnen bij Le Troglodge inchecken vanaf 14:00 - 00:00.

Kan ik gratis parkeren bij Le Troglodge?

Ja, Le Troglodge biedt gratis parkeergelegenheid voor bezoekers.

Accepteert Le Troglodge huisdieren?

Ja, Le Troglodge accepteert huisdieren.

Is er gratis Wi-Fi bij Le Troglodge?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij Le Troglodge.



Accommodaties in Montrichard, Frankrijk

Appartementen
Appartementen 10 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 4 plaatsen Lees de gids... →
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 3 plaatsen Lees de gids... →
B&Bs
B&Bs 3 plaatsen Lees de gids... →

Wat te doen in Montrichard, Frankrijk

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.