Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Le 66,havre de paix

Hotel Address 66 Rue Du Commandant Rolland, 13008 Marseille, France, Frankrijk



Beschikbaarheid controleren

Over Le 66,havre de paix

Le 66, Havre de Paix bevindt zich in het Prado-Perier-district van Marseille, 1,9 km van Plage du Prado Sud, 2,1 km van Plage du Prado Nord en 2,3 km van Borely. De accommodatie ligt op 1,8 km van het Petit Roucas Blanc Beach en heeft gratis uit het pand.

Het appartement beschikt over 1 slaapkamer, een tv met streamingdiensten, een uitgeruste keuken met een oven en een magnetron, een wasmachine en 1 badkamer met een douche. Handdoeken en beddengoed zijn te zien in het appartement.

Popular Points of Interest in de buurt van het appartement zijn Rond-Point Du Prado Metro Station, Marseille Chanot Exhibition and Convention Center en Orange Velodrome Stadium. De dichtstbijzijnde luchthaven is Marseille Provence Airport, 25 km van LE 66, Havre de Paix.


Boek een kamer


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 2.6 km van het centrum van Marseille verwijderd!


Location Address 66 Rue Du Commandant Rolland, 13008 Marseille, France, Frankrijk MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Le 66,havre de paix

8.0 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 8.0
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Le 66,havre de paix

Wat is de afstand tussen Le 66,havre de paix en het centrum van Marseille?

De afstand tussen Le 66,havre de paix en het centrum van Marseille bedraagt 2.6 km.



Accommodaties in Marseille, Frankrijk

Appartementen
Appartementen 290 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 67 plaatsen Lees de gids... →
B&Bs
B&Bs 19 plaatsen Lees de gids... →
Onderhouden appartementen
Onderhouden appartementen 12 plaatsen Lees de gids... →
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 11 plaatsen Lees de gids... →
Homestays
Homestays 10 plaatsen
Gasthuizen
Gasthuizen 5 plaatsen Lees de gids... →
Villa's
Villa's 2 plaatsen Lees de gids... →
Hou van hotels
Hou van hotels 2 plaatsen Lees de gids... →
Hostels
Hostels 1 plaatsen

Wat te doen in Marseille, Frankrijk

Wateractiviteiten
Wateractiviteiten 7 Tours Lees de gids... →
Andere ervaringen
Andere ervaringen 3 Tours
Privérondleidingen
Privérondleidingen 2 Tours Lees de gids... →
Dagtochten
Dagtochten 2 Tours Lees de gids... →
Rondleidingen
Rondleidingen 2 Tours Lees de gids... →
Hop on hop off-tours
Hop on hop off-tours 2 Tours Lees de gids... →
Avonturen
Avonturen 2 Tours Lees de gids... →
Toegangsbewijzen
Toegangsbewijzen 1 Tours

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.