Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

La Viscontina

Hotel Address Via Al Ticino 10, Somma Lombardo, Italië



Beschikbaarheid controleren

Over La Viscontina

LA Viscontina, gelegen in Somma Lombardo, biedt accommodatie met airconditioning en een tuin. Geniet van een Italiaans ontbijt bij het pand, geserveerd door het restaurant dat de Italiaanse keuken serveert. Vraag indien gewenst een vegetarische optie aan. Verken de omgeving door te fietsen. Milaan ligt op ongeveer 29 km afstand, terwijl Milan Malpensa Airport op slechts 3,1 km van de accommodaties ligt. Paren raden deze locatie ten zeerste aan, waardoor het een beoordeling van 8,1 van de twee personenreizen krijgt. Buurbedden musea zijn Museo Arte Gallarate, Museo Civico Archeologico Etnograficico Carlo Giacomo Fanchini, Museo Civico Archeologico, Volandia, Museo Gottard Park, Museo Agusta en Museo Della Resistenza. Faciliteiten beschikbaar op LA Viscontina zijn gratis parkeergelegenheid, luchthaven shuttleservice (kosteloos), niet-rokende kamers, restaurant, familiekamers, bar, ontbijt en meer.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Ontbijt

Ontbijt

Pendeldienst

Pendeldienst

Parkeren

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Voorzieningen

Restaurant

Restaurant

Bar

Bar

Gezin

Familiekamers

Familiekamers

Kamervoorzieningen

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin:
2:00 PM - 11:30 PM

CheckoutKassa:
4:00 AM - 10:00 AM
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 3.3 km van het centrum van Somma Lombardo verwijderd!


Location Address Via Al Ticino 10, Somma Lombardo, Italië MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van La Viscontina

7.9 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 8 gastbeoordelingen, door ons samengevat 7.9
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

De gratis pick-up service van de luchthaven is uitzonderlijk.

Booking.com-gast · samengevat

Grote waarde voor het geld.

Booking.com-gast · samengevat

Schone, nieuwe kamers.

Booking.com-gast · samengevat

Gratis ontbijt.

Booking.com-gast · samengevat

Efficiënte pendeldienst naar Malpensa Airport.

Booking.com-gast · samengevat

Mooie locatie in een groen gebied.

Booking.com-gast · samengevat

Kamer en badkamer waren schoon en comfortabel.

Booking.com-gast · samengevat

Zeer comfortabel verblijf en mooi, klein ontbijt.

Booking.com-gast · samengevat

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over La Viscontina

Wanneer begint het inchecken bij La Viscontina?

Je kunt inchecken bij La Viscontina vanaf 2:00 PM - 11:30 PM.

Waar ligt La Viscontina ten opzichte van het centrum van Somma Lombardo?

La Viscontina biedt accommodatie op slechts 3.3 km van het hart van Somma Lombardo.

Mogen gasten gratis parkeren bij La Viscontina?

Ja, bezoekers kunnen zonder extra kosten parkeren.

Kunnen gasten luchthavenvervoer regelen via La Viscontina?

Ja, luchthaven pick-up en shuttle-services zijn beschikbaar bij La Viscontina.



Accommodaties in Somma Lombardo, Italië

Appartementen
Appartementen 7 plaatsen Lees de gids... →
B&Bs
B&Bs 4 plaatsen Lees de gids... →
Gasthuizen
Gasthuizen 3 plaatsen Lees de gids... →
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 3 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 2 plaatsen Lees de gids... →
Onderhouden appartementen
Onderhouden appartementen 2 plaatsen Lees de gids... →
Farm verblijven
Farm verblijven 1 plaatsen
Lodges
Lodges 1 plaatsen

Wat te doen in Somma Lombardo, Italië

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.