Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Klostergartenhotel Marienfließ

Hotel Address Stift Marienfließ 10, Stepenitz, Duitsland



Beschikbaarheid controleren

Over Klostergartenhotel Marienfließ

Bij Klostergartenhotel Marienfließ in Stepenitz kunnen gasten genieten van gezellige kamers met een eigen badkamer, uitzicht op de tuin en moderne accenten zoals een inloopdouche, gratis toiletartikelen en een bureau. Ontspan op het zonneterras of in de tuin, profiteer van gratis WiFi en verzamel elkaar rond de buitenhaard. Andere voorzieningen zijn een lounge, een picknickplaats en een fietsenstalling. Elke ochtend wordt er een gevarieerd ontbijt geserveerd met continentale, buffet-, vegetarische, veganistische en glutenvrije opties, evenals lokale specialiteiten, warme gerechten, kaas, fruit en sap. Het hotel ligt op 39 km van Fleesensee en op 89 km van de luchthaven Rostock-Laage, waardoor het een handige uitvalsbasis is voor het verkennen van nabijgelegen bezienswaardigheden. Gasten prijzen consequent het ontbijt, het kamercomfort en de attente service van de gastheer.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis wifi

Gratis wifi

Ontbijt

Ontbijt

Parkeren

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Toegankelijkheid

Faciliteiten voor Gasten met een Beperking

Faciliteiten voor Gasten met een Beperking

Kamervoorzieningen

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin:
14:00 - 20:00

CheckoutKassa:
06:00 - 11:00
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Kamers

Klostergartenhotel Marienfließ - Eenpersoonskamer Met Uitzicht Op De Tuin

Eenpersoonskamer Met Uitzicht Op De Tuin

Gratis wifi Uitzicht Flatscreen-tv Eigen badkamer
15 M²
1 Eenpersoonsbed

1 Eenpersoonsbed

Klostergartenhotel Marienfließ - Tweepersoonskamer Met Eigen Badkamer

Tweepersoonskamer Met Eigen Badkamer

Gratis wifi Uitzicht op de tuin Flatscreen-tv Eigen badkamer
17 M²
1 Extra Groot Tweepersoonsbed

1 Extra Groot Tweepersoonsbed

Klostergartenhotel Marienfließ - Superior King Kamer

Superior King Kamer

Gratis wifi Uitzicht op de tuin Flatscreen-tv Eigen badkamer
22 M²
1 Extra Groot Tweepersoonsbed

1 Extra Groot Tweepersoonsbed

Klostergartenhotel Marienfließ - Grote Tweepersoonskamer

Grote Tweepersoonskamer

Gratis wifi Uitzicht op de tuin Oriëntatiepunt uitzicht Flatscreen-tv Eigen badkamer
30 M²
1 Extra Groot Tweepersoonsbed

1 Extra Groot Tweepersoonsbed


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address Stift Marienfließ 10, Stepenitz, Duitsland MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Klostergartenhotel Marienfließ

9.0 / 10

Uitstekend

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 9.0
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Klostergartenhotel Marienfließ

Wat zijn de inchecktijden bij Klostergartenhotel Marienfließ?

De inchecktijd bij Klostergartenhotel Marienfließ is 14:00 - 20:00.

Beschikt Klostergartenhotel Marienfließ over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij Klostergartenhotel Marienfließ.

Biedt Klostergartenhotel Marienfließ gratis parkeren voor gasten?

Ja, er zijn gratis parkeerplaatsen beschikbaar bij Klostergartenhotel Marienfließ.



Accommodaties in Stepenitz, Duitsland

Hotels
Hotels 1 plaatsen

Wat te doen in Stepenitz, Duitsland

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.