Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Apartamento zona sul de Ilhéus próximo a praia

Hotel Address Rua Hawai, Ilhéus, Brazilië



Beschikbaarheid controleren


Het prachtig ingerichte appartement in het hart van de levendige zone van Ilhéus, op slechts 3,9 km van het bruisende busstation van Ilheus en op loopafstand van de Serene Sao Sebastião -kathedraal, biedt gasten een comfortabel verblijf. Met een interieur met airconditioning met een privé-balkon met adembenemende stadsuitzicht, biedt deze accommodatie gratis Wi-Fi-toegang, waardoor het ideaal is voor mensen die zowel comfort als connectiviteit zoeken tijdens hun bezoek.

Ruim en uitnodigend beschikt het appartement op een slaapkamer, compleet met een goed uitgeruste keuken met een eethoek, ervoor zorgen dat gasten zelf maaltijden kunnen bereiden. De volledig uitgeruste keuken omvat essentiële apparaten zoals een wasmachine, waardoor het gemak en zelfvoorziening tijdens verblijf mogelijk is. Elke gast houdt van exclusief gebruik van het appartement en biedt privacy en exclusiviteit.

Een buitenetrooster naast het balkon stelt bewoners in staat om te genieten van een ontspannen maaltijd te midden van de stedelijke skyline, omringd door een schilderachtig uitzicht op de stad. Voor extra ontspanning nodigt een ruim Sun -terras gasten uit om te ontspannen onder het warme zonlicht of af te koelen in de verfrissende bries.

Dicht bij populaire attracties is het appartement zich gemakkelijk gelegen tussen de pittoreske Praia do Sul, de levendige Praia da Avenida en het prachtige Christus Beach. De dichtstbijzijnde luchthaven is met name Ilheus/Jorge Amado International Airport, op slechts een korte wandeling, waardoor reisarrangementen gemakkelijk zijn voor bezoekers die op de luchthaven aankomen.

Voor diegenen die het meeste uit hun verblijf willen halen, is het appartement uitgerust met BBQ -faciliteiten, perfect voor het genieten van het dineren in het buitenland en de wasdiensten zijn beschikbaar, zodat gasten alles hebben wat ze nodig hebben om de dagelijkse routines bij te houden. Of het nu gaat om het verkennen van de nabijgelegen promenades aan het strand of het bezoeken van het nabijgelegen congrescentrum, dit appartement biedt een mix van moderne gemakken en lokale charme, waardoor het een uitstekende keuze is voor reizigers die op zoek zijn naar een gedenkwaardige ervaring in Ilhéus.


Boek een kamer


Over Apartamento zona sul de Ilhéus próximo a praia

Faciliteiten

Parkeren

Parkeren

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Gehele appartement

Gehele appartement

Balkon

Balkon

Privé Badkamer

Privé Badkamer

Alleen volwassenen

Alleen volwassenen

Douche

Douche

Airconditioning

Airconditioning

Keuken

Keuken


Regels

CheckinCheckin: 5:00 AM - 12:00 PM

CheckoutKassa: 5:00 AM - 12:00 AM

Locatie

Slechts 4 km van het centrum van Ilhéus verwijderd!

Location Address Rua Hawai, Ilhéus, Brazilië MapZie op de kaart



Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over Apartamento zona sul de Ilhéus próximo a praia

Vanaf welk tijdstip is check-in mogelijk bij Apartamento zona sul de Ilhéus próximo a praia?

Check-in is beschikbaar bij Apartamento zona sul de Ilhéus próximo a praia vanaf 5:00 AM - 12:00 PM.

Hebben gasten toegang tot gratis Wi-Fi bij Apartamento zona sul de Ilhéus próximo a praia?

Ja, Apartamento zona sul de Ilhéus próximo a praia heeft overal gratis Wi-Fi.

Is er AC beschikbaar bij Apartamento zona sul de Ilhéus próximo a praia?

Ja, gasten van Apartamento zona sul de Ilhéus próximo a praia kunnen genieten van kamers met airconditioning.

Biedt Apartamento zona sul de Ilhéus próximo a praia keukenfaciliteiten aan?

Ja, Apartamento zona sul de Ilhéus próximo a praia biedt toegang tot een keuken.

Hoe lang duurt het om vanuit Apartamento zona sul de Ilhéus próximo a praia het centrum van Ilhéus te bereiken?

Gasten van Apartamento zona sul de Ilhéus próximo a praia verblijven op 4 km van het centrum van Ilhéus.



Accommodaties in Ilhéus, Brazilië

Hotels in Ilhéus

Appartementen in Ilhéus



Hotels (27)
Appartementen (27)
Vakantiewoningen (12)
Inns (7)
Homestays (4)
Gasthuizen (2)
Hostels (1)
Onderhouden appartementen (1)
Vakantiehuizen (1)
Villa's (1)

Wat te doen in Ilhéus, Brazilië

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.