Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

İSTİNYE YALI

Share Hotel

Hotel Address 1 İstinye Caddesi, Sariyer, 34467 Istanbul, Turkey, Istanboel, Turkije



Beschikbaarheid controleren


Gelegen op 3,1 km van Istinye Park en 7,7 km van Istanbul Sapphire in Istanbul, biedt İstİnye Yali accommodatie met een keuken. Het pand heeft uitzicht op de tuin en ligt op 7,7 km van het Turk Telekom Stadium en 13 km vanaf 15 juli Martyrs Bridge.

Deze villa met 2 slaapkamers biedt u een flatscreen-tv, airconditioning en een woonkamer. Handdoeken en beddengoed zijn verkrijgbaar in de villa.

De villa biedt een buffet of à la carte ontbijt.

Dolmabahce Palace ligt op 13 km van İstİnye Yali, terwijl de Dolmabahce -kloktoren op 14 km van het pand ligt. De dichtstbijzijnde luchthaven is de luchthaven van Istanbul, 36 km van de accommodatie.


Boek een kamer


Over İSTİNYE YALI


Locatie

Location Address 1 İstinye Caddesi, Sariyer, 34467 Istanbul, Turkey, Istanboel, Turkije MapZie op de kaart



AirportsAirports (1) SportSporten (10) CulturalCulturele (15) HistoricHistorische (15) FoodsVoedselsoorten (8) ArchitecureArchitecturen (10) Industrial_facilitiesIndustriële Faciliteiten (4) AmusementsAmusementen (1) NaturalNatuurlijke (10) ActivitiesRondleidingen en activiteiten (8)

İstanbul Samandıra Army Air Base

Middelgrote luchthaven

Middelgrote luchthaven

18.65 km



Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over İSTİNYE YALI

Hoe ver ligt İSTİNYE YALI van het centrum van Istanboel?

İSTİNYE YALI ligt op 14 km van het centrum van Istanboel.

Wat is de dichtstbijzijnde luchthaven bij İSTİNYE YALI?

De dichtstbijzijnde luchthaven bij İSTİNYE YALI is İstanbul Samandıra Army Air Base, gelegen op 18.6 km afstand.



Accommodaties in Istanboel, Turkije

Hotels in Istanboel

Appartementen in Istanboel

Onderhouden appartementen in Istanboel

B&Bs in Istanboel

Villa's in Istanboel

Hostels in Istanboel



Hotels (588)
Appartementen (208)
Onderhouden appartementen (96)
B&Bs (26)
Villa's (7)
Hostels (6)
Vakantiewoningen (6)
Homestays (4)
Gasthuizen (2)
Motels (1)
Vakantiehuizen (1)
Luxe tenten (1)
Capsule hotels (1)
Hou van hotels (1)

Wat te doen in Istanboel, Turkije

Rondleidingen in Istanboel

Dagtochten in Istanboel

Toegangsbewijzen in Istanboel

Meerdaagse reizen in Istanboel



Rondleidingen (10)
Dagtochten (6)
Andere ervaringen (5)
Toegangsbewijzen (4)
Meerdaagse reizen (3)
Transporten (1)
Avonturen (1)
Privérondleidingen (1)

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.