Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

Ilkley Garden Suite

Hotel Address 3 Wells Walk, Ilkley, Verenigd Koninkrijk



Beschikbaarheid controleren

Over Ilkley Garden Suite

De Ilkley Garden Suite is een ruim appartement met twee slaapkamers en één badkamer, met een open indeling en een speciale eethoek, ontworpen om elke gast maximaal comfort te bieden.

Gasten profiteren van gratis WiFi, een volledig uitgeruste keuken, een wasmachine en het gemak van privé in- en uitchecken. Het appartement biedt ook zitplaatsen buiten en gratis privéparkeergelegenheid, zodat aan alle essentiële behoeften wordt voldaan.

De accommodatie ligt op slechts 16 km van de internationale luchthaven Leeds Bradford en binnen handbereik van bezienswaardigheden zoals het Royal Hall Theatre en het Harrogate International Centre, beide op 27 km afstand. Fietsliefhebbers zullen het gebied perfect vinden om te verkennen.

De Ilkley Garden Suite wordt door bezoekers hoog gewaardeerd vanwege de ruimtelijkheid en uitstekende voorzieningen en onderscheidt zich als een topkeuze voor een ontspannen en comfortabel verblijf.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Parkeren op het terrein

Parkeren op het terrein

Keuken

Keuken

Wasmachine

Wasmachine

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Verwarming

Verwarming


Regels

CheckinCheckin: 15:00 - 00:00

CheckoutKassa: 04:00 - 11:00

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 199 m van het centrum van Ilkley verwijderd!


Location Address 3 Wells Walk, Ilkley, Verenigd Koninkrijk MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Ilkley Garden Suite

9.5 / 10

Uitstekend

Booking.com score
Booking.com 5 guest reviews, summarised by us 9.5
Housity 0 reviews written directly on our site –
Stayed here? Write a review

We read this property's reviews on Booking.com and sum up what guests say in our own words, next to reviews written directly on Housity. Every review shows where it comes from.

Booking.com: only guests who completed a stay can review there. We read those reviews and summarise them in our own words, so they are not word-for-word quotes and we don't show guest names. The score is the property's score on Booking.com.
Housity: reviews sent through the form on this page, shown as the guest wrote them. We check them before publishing, but we can't always confirm the stay.

Uitstekende locatie. Zeer ruim, goed uitgerust appartement. Royale verstrekking van thee, snacks, etc.

Booking.com guest · summarised

De locatie was perfect, het huis was brandschoon, super schoon. Geweldige faciliteiten. Enorme woonkamer. Mooie kamers. Badkamer geweldig. Zelfs een. . .

Booking.com guest · summarised

De hele flat was zeer goed gepresenteerd, zeer schoon en ruim

Booking.com guest · summarised

De flat is prachtig! Echt ruim, schoon en comfortabel. Locatie kon niet beter zijn geweest

Booking.com guest · summarised

Het pand was prachtig. Het was in elk opzicht perfect en zo handig voor de stad en het station. Wij vonden het geweldig en zouden er zeker weer verblijven. . .

Booking.com guest · summarised

Write a review

Stayed here? Tell us in a minute.

Very badUitstekend

Published after a quick check, shown with the Housity mark and kept separate from Booking.com reviews.



Veelgestelde Vragen over Ilkley Garden Suite

Hoe ver ligt Ilkley Garden Suite van het centrum van Ilkley?

Ilkley Garden Suite ligt op 0.2 km van het centrum van Ilkley.

Heeft Ilkley Garden Suite een keuken?

Ja, Ilkley Garden Suite biedt keukenfaciliteiten.

Biedt Ilkley Garden Suite gratis Wi-Fi aan?

Ja, Ilkley Garden Suite biedt gratis Wi-Fi voor alle gasten.

Is er gratis parkeergelegenheid bij Ilkley Garden Suite?

Ja, gasten van Ilkley Garden Suite kunnen gratis parkeren.

Vanaf hoe laat is inchecken bij Ilkley Garden Suite?

Het inchecken bij Ilkley Garden Suite begint om 15:00 - 00:00.



Accommodaties in Ilkley, Verenigd Koninkrijk

Hotels
Hotels 7 plaatsen Lees de gids... →
Appartementen
Appartementen 5 plaatsen Lees de gids... →
Gasthuizen
Gasthuizen 1 plaatsen
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 1 plaatsen
Inns
Inns 1 plaatsen

Wat te doen in Ilkley, Verenigd Koninkrijk

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.