Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

ibis Wels

Hotel Address Maria Theresia Strasse 44, Wels, Oostenrijk



Beschikbaarheid controleren

Over ibis Wels

Ibis Wels, gunstig gelegen op 656 voet van Wels Exhibition Center, biedt comfortabele accommodatie met een restaurant, privéparkeren, een bar en een gedeelde lounge. Faciliteiten zijn onder meer een 24-uurs receptie, bagageopslag en gratis wifi. Gasten genieten van een buffetontbijt en toegang tot een buitenterras. Ibis Wels ligt op 12 km van Blue Donau Linz Airport en biedt niet-rokende kamers, uitstekende voorzieningen en huisdierenvriendelijke accommodaties.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis wifi

Gratis wifi

Huisdieren toegestaan

Huisdieren toegestaan

Ontbijt

Ontbijt

Parkeren

Privé parkeerplaats

Privé parkeerplaats

Voorzieningen

Bar

Bar

Toegankelijkheid

Faciliteiten voor Gasten met een Beperking

Faciliteiten voor Gasten met een Beperking

Kamervoorzieningen

Douche

Douche

Flatscreen-tv

Flatscreen-tv

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Airconditioning

Airconditioning

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address Maria Theresia Strasse 44, Wels, Oostenrijk MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van ibis Wels

8.5 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 9 gastbeoordelingen, door ons samengevat 8.5
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schoon en comfortabel

Booking.com-gast · samengevat

Geweldige ontbijtselectie

Booking.com-gast · samengevat

Comfortabel bed en kamer

Booking.com-gast · samengevat

Lekker ontbijt

Booking.com-gast · samengevat

Goede prijs -kwaliteitverhouding

Booking.com-gast · samengevat

Goede positie

Booking.com-gast · samengevat

Schitterend schoon

Booking.com-gast · samengevat

Parkeerplaats altijd beschikbaar

Booking.com-gast · samengevat

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over ibis Wels

Zijn huisdieren toegestaan bij ibis Wels?

Ja, huisdieren zijn toegestaan bij ibis Wels.

Heeft ibis Wels airconditioning?

Ja, ibis Wels biedt airconditioning.

Biedt ibis Wels gratis Wi-Fi aan?

Ja, ibis Wels biedt gratis Wi-Fi voor alle gasten.



Accommodaties in Wels, Oostenrijk

Appartementen
Appartementen 4 plaatsen
Hotels
Hotels 1 plaatsen

Wat te doen in Wels, Oostenrijk

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.