Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

go2 Dundee Camperdown Hotel free car park

Share Hotel

Hotel Address A90 West Gourdie Industrial Estate Tayside, Dundee, Verenigd Koninkrijk



Beschikbaarheid controleren


Verblijf in Comfort bij go2 Dundee Camperdown Hotel, een budgetvriendelijk 2-sterrenhotel in Dundee met gratis WiFi en 24-uursbeveiliging. Elke kamer heeft een eigen badkamer met zowel een douche als een bad, plus gratis toiletartikelen.

Moderne accenten zijn onder meer een thee- en koffiezetapparaat, een waterkoker, een televisie en gezellige vloerbedekking. Het hotel biedt ook privéparkeergelegenheid en Engelssprekend personeel bij de receptie.

Het ligt op slechts 5 km van de luchthaven van Dundee en dicht bij populaire plekken zoals Discovery Point (6 km afstand), St Andrews University (28 km afstand) en een nabijgelegen ijsbaan. Gasten zijn dol op de voordelige prijs, de vriendelijke service en de handige locatie.


Boek een kamer


Over go2 Dundee Camperdown Hotel free car park

Faciliteiten

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Gratis wifi

Gratis wifi

Voorzieningen voor gasten met een handicap

Voorzieningen voor gasten met een handicap

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer

Thee- en koffiezetapparaat in alle kamers

Thee- en koffiezetapparaat in alle kamers


Regels

CheckinCheckin: 15:00

CheckoutKassa: -
Pets AllowedHuisdieren zijn toegestaan
CheckinGasten moeten een identiteitsbewijs met foto tonen

Kamers

go2 Dundee Camperdown Hotel free car park - Tweepersoonskamer

Tweepersoonskamer

23 M²
Slecht Eigen badkamer Flatscreen-tv Gratis wifi
1 Tweepersoonsbed

1 Tweepersoonsbed

go2 Dundee Camperdown Hotel free car park - Superior Tweepersoonskamer

Superior Tweepersoonskamer

23 M²
Slecht Eigen badkamer Flatscreen-tv Gratis wifi
1 Tweepersoonsbed

1 Tweepersoonsbed


Locatie

Slechts 4.4 km van het centrum van Dundee verwijderd!

Location Address A90 West Gourdie Industrial Estate Tayside, Dundee, Verenigd Koninkrijk MapZie op de kaart



AirportsAirports (2) HistoricHistorische (5) NaturalNatuurlijke (1) CulturalCulturele (2) ActivitiesRondleidingen en activiteiten (1)

Dundee Airport

Middelgrote luchthaven

Middelgrote luchthaven

2.87 km

Leuchars Station Airfield

Middelgrote luchthaven

Middelgrote luchthaven

15.44 km



Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over go2 Dundee Camperdown Hotel free car park

Hebben gasten toegang tot gratis Wi-Fi bij go2 Dundee Camperdown Hotel free car park?

Ja, go2 Dundee Camperdown Hotel free car park heeft overal gratis Wi-Fi.

Mogen gasten huisdieren meenemen naar go2 Dundee Camperdown Hotel free car park?

Ja, gasten mogen huisdieren meenemen.

Hoe ver ligt de dichtstbijzijnde luchthaven van go2 Dundee Camperdown Hotel free car park?

go2 Dundee Camperdown Hotel free car park wordt bediend door Dundee Airport, gelegen op 2.9 km van de accommodatie.

Is parkeren bij go2 Dundee Camperdown Hotel free car park gratis?

Ja, parkeren bij go2 Dundee Camperdown Hotel free car park is gratis voor gasten.

Hoe lang duurt het om vanuit go2 Dundee Camperdown Hotel free car park het centrum van Dundee te bereiken?

Gasten van go2 Dundee Camperdown Hotel free car park verblijven op 4.4 km van het centrum van Dundee.

Vanaf welk tijdstip is check-in mogelijk bij go2 Dundee Camperdown Hotel free car park?

Check-in is beschikbaar bij go2 Dundee Camperdown Hotel free car park vanaf 15:00

Guests are required - show a pho.



Accommodaties in Dundee, Verenigd Koninkrijk

Appartementen in Dundee

Hotels in Dundee

B&Bs in Dundee

Onderhouden appartementen in Dundee



Appartementen (28)
Hotels (14)
B&Bs (3)
Vakantiewoningen (3)
Onderhouden appartementen (2)
Homestays (2)
Hostels (1)
Gasthuizen (1)
Vakantiehuizen (1)
Lodges (1)

Wat te doen in Dundee, Verenigd Koninkrijk

Andere ervaringen (1)

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.