Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

House Baglija

Hotel Address Lumbarda 469A, Lumbarda, Kroatië



Beschikbaarheid controleren

Over House Baglija

House Baglija in Lumbarda biedt een gezellig 3-sterrenappartement met een terras en gratis WiFi. De accommodatie is voorzien van airconditioning, een balkon en een eigen badkamer.

Binnen kunnen gasten genieten van het uitzicht op de zee en de bergen, koken in een volledig uitgeruste keuken en dineren in de daarvoor bestemde ruimte. Tot de extra gemakken behoren een bureau, een slaapbank en een televisie.

Dit appartement ligt op slechts 8 minuten lopen van het strand van Tatinja Bay en op 7 km van zowel het busstation van Korčula als de ACI Marina Korčula. In de buurt kunnen bezoekers de Toren van Allerheiligen en de Sint-Marcuskathedraal verkennen.

Reizigers waarderen de gemakkelijke toegang tot het strand, het prachtige uitzicht en de nabijgelegen eet- en drinkgelegenheden.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis wifi

Gratis wifi

Pendeldienst

Pendeldienst

Uitzicht

Uitzicht

Uitzicht

Uitzicht op zee

Uitzicht op zee

Parkeren

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Type accommodatie

Appartementen

Appartementen

Gezin

Familiekamers

Familiekamers

Kamervoorzieningen

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Airconditioning

Airconditioning

Balkon

Balkon

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin:
14:00 - 23:30

CheckoutKassa:
05:00 - 10:00
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Kamers

House Baglija - Appartement Met Uitzicht Op Zee

Appartement Met Uitzicht Op Zee

Gratis wifi De hele plaats is van jou Uitzicht op de bergen Uitzicht op zee Keuken Eigen badkamer Airconditioning Balkon Terras
35 M²
House Baglija - Appartement Met Balkon

Appartement Met Balkon

Gratis wifi De hele plaats is van jou Uitzicht op de bergen Uitzicht op zee Keuken Flatscreen-tv Eigen badkamer Airconditioning Balkon Terras
35 M²
House Baglija - Appartement Met 1 Slaapkamer

Appartement Met 1 Slaapkamer

Gratis wifi De hele plaats is van jou Uitzicht op de bergen Uitzicht op zee Keuken Eigen badkamer Airconditioning Balkon Terras
35 M²
House Baglija - Appartement Met Uitzicht Op Zee

Appartement Met Uitzicht Op Zee

Gratis wifi De hele plaats is van jou Uitzicht op de bergen Uitzicht op zee Keuken Eigen badkamer Airconditioning Balkon Terras
35 M²

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 720 m van het centrum van Lumbarda verwijderd!


Location Address Lumbarda 469A, Lumbarda, Kroatië MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van House Baglija

9.3 / 10

Uitstekend

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 9.3
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over House Baglija

Kan ik gratis parkeren bij House Baglija?

Ja, House Baglija biedt gratis parkeergelegenheid voor bezoekers.

Is er gratis Wi-Fi bij House Baglija?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij House Baglija.

Wat is de afstand tussen House Baglija en het centrum van Lumbarda?

De afstand tussen House Baglija en het centrum van Lumbarda bedraagt 0.7 km.

Hoe laat kan ik inchecken bij House Baglija?

Gasten kunnen bij House Baglija inchecken vanaf 14:00 - 23:30.

Is airconditioning beschikbaar bij House Baglija?

Ja, airconditioning is beschikbaar bij House Baglija.

Biedt House Baglija transfers vanaf de luchthaven aan?

Ja, luchthavenvervoer is beschikbaar bij House Baglija.



Accommodaties in Lumbarda, Kroatië

Appartementen
Appartementen 20 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 2 plaatsen Lees de gids... →
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 2 plaatsen Lees de gids... →
Gasthuizen
Gasthuizen 1 plaatsen
B&Bs
B&Bs 1 plaatsen
Villa's
Villa's 1 plaatsen

Wat te doen in Lumbarda, Kroatië

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.