Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Hotel Tiffany (Adult Only)

Hotel Address Hokkaido, Asahikawa, Japan



Beschikbaarheid controleren


Het Hotel Tiffany (alleen volwassen) in Asahikawa biedt accommodatie met gratis Wi-Fi en gratis privéparkeren. Gasten waarderen de nauwkeurigheid van de beschrijvingen en foto's van het pand, die online kunnen worden gevonden. Dit charmante etablissement ligt op slechts 4,1 km van het Ayako Miura Literature Museum en heeft ook gemakkelijke toegang tot populaire attracties zoals Tokiwa Park (4,6 km), Kaguraoka Park (4,9 km) en het Love Hotel zelf.

Met zijn handige locatie is het Hotel Tiffany geschikt voor koppels die op zoek zijn naar een intiem ontsnapping. Elke kamer heeft moderne voorzieningen, waaronder airconditioning, flatscreen-tv's met satellietkanalen, dvd-spelers en badkamers uitgerust met bidets, gratis toiletartikelen en haardrogers. Een koelkast is opgenomen in elke suite, waardoor gasten alles hebben wat ze nodig hebben tijdens hun verblijf.

Voor degenen die van kunst genieten, ligt het nabijgelegen Asahikawa Museum of Art op ongeveer 3,6 km van het hotel. Bezoekers die geïnteresseerd zijn in de wetenschap, willen misschien het wegstation Asahikawa (3,8 km) verkennen, gelegen op loopafstand van het hotel.

Of het nu gaat om het verkennen van lokale musea of ​​genieten van schilderachtige parklands, gasten die in Hotel Tiffany (alleen volwassenen) in Asahikawa verblijven, zullen zich goed uitgerust zijn voor een memorabele ervaring.


Boek een kamer


Over Hotel Tiffany (Adult Only)

Faciliteiten

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers

Gratis Wifi

Gratis Wifi


Regels

CheckinCheckin: 5:00 PM - 12:00 AM

CheckoutKassa: 12:00 AM - 10:00 AM

Kamers

Hotel Tiffany (Adult Only) - Standaard Tweepersoonskamer - Roken

Standaard Tweepersoonskamer - Roken

30 M²
Airconditioning Privé Badkamer Flatscreen-tv Geluidsisolatie Gratis Wifi
1 Queensize Bed

1 Queensize Bed

Hotel Tiffany (Adult Only) - Standaard Tweepersoonskamer - Roken

Standaard Tweepersoonskamer - Roken

30 M²
Airconditioning Privé Badkamer Flatscreen-tv Geluidsisolatie Gratis Wifi
1 Queensize Bed

1 Queensize Bed

Hotel Tiffany (Adult Only) - Standaard Tweepersoonskamer - Roken

Standaard Tweepersoonskamer - Roken

30 M²
Airconditioning Privé Badkamer Flatscreen-tv Geluidsisolatie Gratis Wifi
1 Queensize Bed

1 Queensize Bed

Hotel Tiffany (Adult Only) - Standaard Tweepersoonskamer - Niet -roken

Standaard Tweepersoonskamer - Niet -roken

25 M²
Airconditioning Privé Badkamer Flatscreen-tv Geluidsisolatie Gratis Wifi
1 Queensize Bed

1 Queensize Bed

Hotel Tiffany (Adult Only) - Standaard Tweepersoonskamer - Niet -roken

Standaard Tweepersoonskamer - Niet -roken

25 M²
Airconditioning Privé Badkamer Flatscreen-tv Geluidsisolatie Gratis Wifi
1 Queensize Bed

1 Queensize Bed

Hotel Tiffany (Adult Only) - Tweepersoonskamer Met Eigen Badkamer - Roken

Tweepersoonskamer Met Eigen Badkamer - Roken

25 M²
Airconditioning Privé Badkamer Flatscreen-tv Geluidsisolatie Gratis Wifi
1 Queensize Bed

1 Queensize Bed

Hotel Tiffany (Adult Only) - Tweepersoonskamer Met Eigen Badkamer - Roken

Tweepersoonskamer Met Eigen Badkamer - Roken

30 M²
Airconditioning Privé Badkamer Flatscreen-tv Geluidsisolatie Gratis Wifi
1 Queensize Bed

1 Queensize Bed


Locatie

Location Address Hokkaido, Asahikawa, Japan MapZie op de kaart



Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over Hotel Tiffany (Adult Only)

Wat is de afstand tussen Hotel Tiffany (Adult Only) en het centrum van Asahikawa?

De afstand tussen Hotel Tiffany (Adult Only) en het centrum van Asahikawa bedraagt 6 km.

Hoe laat kan ik inchecken bij Hotel Tiffany (Adult Only)?

Gasten kunnen bij Hotel Tiffany (Adult Only) inchecken vanaf 5:00 PM - 12:00 AM.

Kan ik gratis parkeren bij Hotel Tiffany (Adult Only)?

Ja, Hotel Tiffany (Adult Only) biedt gratis parkeergelegenheid voor bezoekers.

Is er gratis Wi-Fi bij Hotel Tiffany (Adult Only)?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij Hotel Tiffany (Adult Only).



Accommodaties in Asahikawa, Japan

Appartementen in Asahikawa

Hotels in Asahikawa

Vakantiehuizen in Asahikawa



Appartementen (14)
Vakantiewoningen (6)
Hotels (2)
Vakantiehuizen (2)
Hou van hotels (1)

Wat te doen in Asahikawa, Japan

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.