Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

Grange rénovée et son jardin dans l'Avant Pays Savoyard

Hotel Address 521 Route De L'Ancienne Chapelle, Champagneux, Frankrijk



Beschikbaarheid controleren

Over Grange rénovée et son jardin dans l'Avant Pays Savoyard

Beschrijving van Grange Rénovée et Son Jardin Dans L'Avant-Pays Savoyard

Deze charmante vakantie-retraite genesteld in de pittoreske avant-pays Savoyard biedt een idyllische setting voor ontspanning en verkenning. Gelegen ongeveer 21 km van Savois Expo en op slechts 22 km van de betoverende fontein van olifanten, belooft het pand een serene ontsnapping waarbij elk detail zorgvuldig is samengesteld om comfort en plezier te verbeteren.

Bij aankomst zullen gasten worden begroet door de warme ambiance van het gerenoveerde pension, compleet met een eigen rustige tuin. Toegankelijk via een privé -oprit, biedt het pand voldoende ruimte voor zowel familiebijeenkomsten als individuele momenten van rust.

Door binnen te stappen, nodigt de lay -out bezoekers uit om elke hoek gemakkelijk te verkennen. Twee ruime slaapkamers bieden voldoende ruimte voor rustgevende nachten, terwijl een goed uitgeruste woonkamer een gezellige plek biedt om te ontspannen na een dag avonturen. De volledig ingerichte keuken omvat essentiële voorzieningen zoals een magnetron en een koffiezetapparaat, zodat ervoor zorgt dat maaltijden zonder gedoe kunnen worden bereid.

Buiten wenkt het uitgestrekte terras met een adembenemend uitzicht op het omliggende platteland. Een privé -eetgedeelte kijkt uit uitzicht op de weelderige tuinen en biedt gasten de perfecte plek voor diners in de Al Fresco onder sterrenhemel. De opname van tafeltennis voegt een ander niveau van entertainmentwaarde toe, waardoor avonden nog aangenamer worden.

Privacy is verzekerd binnen de privé -ingang en biedt een vreedzame haven voor diegenen die eenzaamheid zoeken te midden van de bruisende omgeving. Het pand is ook geschikt voor gezinnen, met buitenspeelapparatuur die geschikt is voor kleintjes en een stevige babyveiligheidspoort om de veiligheid te waarborgen.

Voor natuurliefhebbers maakt de nabijheid van Bourget Lake het verkennen van het buitenleven een briesje. Als alternatief kan de schilderachtige schoonheid van de regio worden genoten door het uitgebreide netwerk van paden en wandelingen die lokaal beschikbaar zijn. Met Walibi Rhone-Alpes op slechts km afstand, hoeven avonturenliefhebbers niet ver te reizen om spannende ritten en attracties te ervaren.

Of u nu op zoek bent naar een ontspannen uitje of een basis voor actieve vakanties, Grange Rénovée et Son Jardin Dans L'Avant-Pays Savoyard biedt alles wat u zou kunnen wensen in een vakantiebestemming. De toplocatie, gecombineerd met zijn comfortabele accommodaties en talloze faciliteiten, zorgt voor een gedenkwaardig verblijf dat comfort combineert met charme.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis wifi

Gratis wifi

Huisdieren toegestaan

Huisdieren toegestaan

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Uitzicht

Uitzicht

Uitzicht

Parkeren

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Gezin

Familiekamers

Familiekamers

Kamervoorzieningen

Keuken

Keuken

Douche

Douche

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin:
3:00 PM - 6:00 PM

CheckoutKassa:
8:00 AM - 11:00 AM
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 1.9 km van het centrum van Champagneux verwijderd!


Location Address 521 Route De L'Ancienne Chapelle, Champagneux, Frankrijk MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Grange rénovée et son jardin dans l'Avant Pays Savoyard

7.6 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 5 gastbeoordelingen, door ons samengevat 7.6
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

De schuur heeft een prachtige tuin.

Booking.com-gast · samengevat

Het huis is stil en vredig.

Booking.com-gast · samengevat

Het is geschikt voor gezinnen met kinderen.

Booking.com-gast · samengevat

Er is een aangename buitenomgeving met verschillende activiteiten.

Booking.com-gast · samengevat

De gastheer is erg vriendelijk en gastvrij.

Booking.com-gast · samengevat

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Grange rénovée et son jardin dans l'Avant Pays Savoyard

Biedt Grange rénovée et son jardin dans l'Avant Pays Savoyard keukenfaciliteiten aan?

Ja, Grange rénovée et son jardin dans l'Avant Pays Savoyard biedt toegang tot een keuken.

Vanaf welk tijdstip is check-in mogelijk bij Grange rénovée et son jardin dans l'Avant Pays Savoyard?

Check-in is beschikbaar bij Grange rénovée et son jardin dans l'Avant Pays Savoyard vanaf 3:00 PM - 6:00 PM.

Hoe lang duurt het om vanuit Grange rénovée et son jardin dans l'Avant Pays Savoyard het centrum van Champagneux te bereiken?

Gasten van Grange rénovée et son jardin dans l'Avant Pays Savoyard verblijven op 1.9 km van het centrum van Champagneux.

Hebben gasten toegang tot gratis Wi-Fi bij Grange rénovée et son jardin dans l'Avant Pays Savoyard?

Ja, Grange rénovée et son jardin dans l'Avant Pays Savoyard heeft overal gratis Wi-Fi.

Is parkeren bij Grange rénovée et son jardin dans l'Avant Pays Savoyard gratis?

Ja, parkeren bij Grange rénovée et son jardin dans l'Avant Pays Savoyard is gratis voor gasten.

Mogen gasten huisdieren meenemen naar Grange rénovée et son jardin dans l'Avant Pays Savoyard?

Ja, gasten mogen huisdieren meenemen.



Accommodaties in Champagneux, Frankrijk

Hotels
Hotels 1 plaatsen
Homestays
Homestays 1 plaatsen
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 1 plaatsen

Wat te doen in Champagneux, Frankrijk

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.