Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Grandview 9 Townhouse With Wifi

Share Hotel

Hotel Address 616 Grandview Lane, Red river, Verenigde Staten



Beschikbaarheid controleren


Grandview 9 Townhouse biedt gratis particuliere parkeer- en ski -apparatuurverhuur voor diegenen die geïnteresseerd zijn in het verkennen van de besneeuwde hellingen in de buurt. Dit ruime appartement met twee slaapkamers is uitgerust met gratis Wi-Fi, een flatscreen tv, een wasmachine en een volledig uitgeruste keuken met een vaatwasser en een oven. Gasten kunnen genieten van hun verblijf in comfortabel met gratis handdoeken en beddengoed. De gezellige leefruimte omvat een open haard, waardoor het ideaal is voor koele avonden. Gunstig gelegen nabij de Red River, is het herenhuis geschikt voor verschillende buitenactiviteiten zoals skiën en fietsen. Voor gemakkelijke toegang tot vluchten ligt de dichtstbijzijnde luchthaven op slechts 35 km afstand en zorgt voor handige reisarrangementen.


Boek een kamer


Over Grandview 9 Townhouse With Wifi

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

Gratis parkeren

Gratis parkeren

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Bad

Bad

Keuken

Keuken

Wasmachine

Wasmachine

Flatscreen-tv

Flatscreen-tv


Regels

CheckinCheckin: 3:00 PM - 11:00 PM

CheckoutKassa: 12:00 AM - 11:00 AM

Kamers

Grandview 9 Townhouse With Wifi - Appartement

Appartement

96 M²
Hele appartement Eigen badkamer Uitzicht op de bergen Bad Afwasmachine Flatscreen-tv Barbecue Koffiezetapparaat Gratis wifi
1 Kingsize Bed

1 Kingsize Bed

Grandview 9 Townhouse With Wifi - Appartement

Appartement

96 M²
Hele appartement Eigen badkamer Uitzicht op de bergen Bad Afwasmachine Flatscreen-tv Barbecue Koffiezetapparaat Gratis wifi
1 Kingsize Bed

1 Kingsize Bed

1 Stapelbed

1 Stapelbed

Grandview 9 Townhouse With Wifi - Appartement

Appartement

96 M²
Hele appartement Eigen badkamer Uitzicht op de bergen Bad Afwasmachine Flatscreen-tv Barbecue Koffiezetapparaat Gratis wifi
1 Kingsize Bed

1 Kingsize Bed

1 Stapelbed

1 Stapelbed

1 Queensize Bed

1 Queensize Bed

Grandview 9 Townhouse With Wifi - Appartement

Appartement

96 M²
Hele appartement Eigen badkamer Uitzicht op de bergen Bad Afwasmachine Flatscreen-tv Barbecue Koffiezetapparaat Gratis wifi
1 Kingsize Bed

1 Kingsize Bed

1 Stapelbed

1 Stapelbed

1 Queensize Bed

1 Queensize Bed

1 Bankbed

1 Bankbed


Locatie

Location Address 616 Grandview Lane, Red river, Verenigde Staten MapZie op de kaart



SportSporten (1) NaturalNatuurlijke (15) CulturalCulturele (2)
Taos Ski Valley
Wintersport

Wintersport

12.6 km



Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over Grandview 9 Townhouse With Wifi

Kan ik gratis parkeren bij Grandview 9 Townhouse With Wifi?

Ja, Grandview 9 Townhouse With Wifi biedt gratis parkeergelegenheid voor bezoekers.

Hoe laat kan ik inchecken bij Grandview 9 Townhouse With Wifi?

Gasten kunnen bij Grandview 9 Townhouse With Wifi inchecken vanaf 3:00 PM - 11:00 PM.

Is er gratis Wi-Fi bij Grandview 9 Townhouse With Wifi?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij Grandview 9 Townhouse With Wifi.

Is er een keuken beschikbaar bij Grandview 9 Townhouse With Wifi?

Ja, er is een keuken beschikbaar bij Grandview 9 Townhouse With Wifi.



Accommodaties in Red river, Verenigde Staten

Vakantiewoningen (14)
Appartementen (8)
Vakantiehuizen (2)
Hotels (1)
Lodges (1)

Wat te doen in Red river, Verenigde Staten

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.