Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Golf Club House FREE MULTI SPACE PARKING

Hotel Address Golf Club House Lansdown Golf Club, Bath, BA1 9BT, United Kingdom, Verenigd Koninkrijk



Beschikbaarheid controleren

Over Golf Club House FREE MULTI SPACE PARKING

Golf Club House Free Multi Space Parking, een woning met een bar, ligt in bad, 4,7 km van het circusbad, 4,8 km van Royal Crescent, evenals 5,3 km van het treinstation van Oldfield Park. Er is een restaurant on-site, plus gratis privéparkeren en gratis wifi zijn beschikbaar.

Het appartement met 3 slaapkamers wordt geleverd met een woonkamer met een flatscreen-tv met streamingdiensten, een volledig uitgeruste keuken met oven en magnetron en 1 badkamer met een föhn. Handdoeken en beddengoed zijn voorzien in het appartement.

Bath Abbey ligt op 5,4 km van het appartement, terwijl de Romeinse baden op 5,5 km afstand zijn. De dichtstbijzijnde luchthaven is de luchthaven van Bristol, 30 km van Golf Club House Gratis parkeren met meerdere ruimte.


Boek een kamer


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 4.7 km van het centrum van Bath verwijderd!


Location Address Golf Club House Lansdown Golf Club, Bath, BA1 9BT, United Kingdom, Verenigd Koninkrijk MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Golf Club House FREE MULTI SPACE PARKING

7.0 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 7.0
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Golf Club House FREE MULTI SPACE PARKING

Hoe ver ligt Golf Club House FREE MULTI SPACE PARKING van het centrum van Bath?

Golf Club House FREE MULTI SPACE PARKING ligt op 4.7 km van het centrum van Bath.



Accommodaties in Bath, Verenigd Koninkrijk

Appartementen
Appartementen 84 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 43 plaatsen Lees de gids... →
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 21 plaatsen Lees de gids... →
Gasthuizen
Gasthuizen 18 plaatsen Lees de gids... →
B&Bs
B&Bs 8 plaatsen Lees de gids... →
Inns
Inns 4 plaatsen
Hostels
Hostels 3 plaatsen Lees de gids... →
Onderhouden appartementen
Onderhouden appartementen 2 plaatsen Lees de gids... →
Homestays
Homestays 1 plaatsen
Lodges
Lodges 1 plaatsen
Campings
Campings 1 plaatsen

Wat te doen in Bath, Verenigd Koninkrijk

Privérondleidingen
Privérondleidingen 1 Tours
Dagtochten
Dagtochten 1 Tours

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.