Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

GARSONIERA DANIA&PETRU 1

Hotel Address C5 Strada Costache Negri, Târgu Ocna, Roemenië



Beschikbaarheid controleren

Over GARSONIERA DANIA&PETRU 1

Bij Garsoniera Dania & Petru 1, gelegen in Bacau, kunnen gasten genieten van een gemakkelijke toegang tot gratis Wi-Fi en parkeren op het terrein. Dit ruime appartement biedt een uitnodigende omgeving met een aparte slaapkamer, een volledig uitgeruste keuken met een magnetron en koelkast en een eigen badkamer. Extra voorzieningen omvatten handdoeken en beddengoed, waardoor comfort wordt gewaarborgd tijdens verblijf. Met zijn privé -ingang biedt deze accommodatie verbeterde privacy. Gelegen op slechts 35 km afstand van Bacau International Airport, waardoor reizen gemakkelijk is voor bezoekers. Nabijgelegen attracties omvatten het etnografische museum "Gh. Gr. Caitar", dat op ongeveer 8,3 km afstand ligt, en het historische museum, op slechts 0,5 km van het pand gelegen. Elke kamer meet 30 vierkante meter en biedt voldoende ruimte voor ontspanning en entertainment. Gasten zullen de gratis wifi- en parkeerfaciliteiten waarderen, evenals de flatscreen-tv met kabelkanalen. Het moderne ontwerp van het appartement omvat een douchefaciliteit, wat bijdraagt ​​aan een comfortabele woonervaring.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Uitzicht

Uitzicht

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Keuken

Keuken

Douche

Douche

Flatscreen-tv

Flatscreen-tv

Kabelkanalen

Kabelkanalen

Eigen badkamer

Eigen badkamer


Regels

CheckinCheckin: 1:00 PM - 10:00 PM

CheckoutKassa: 8:00 AM - 11:00 AM

Kamers

GARSONIERA DANIA&PETRU 1 - Appartement Met één Slaapkamer

Appartement Met één Slaapkamer

30 M²
1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

GARSONIERA DANIA&PETRU 1 - Appartement Met één Slaapkamer

Appartement Met één Slaapkamer

30 M²
1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

1 Bankbed

1 Bankbed


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 226 m van het centrum van Târgu Ocna verwijderd!


Location Address C5 Strada Costache Negri, Târgu Ocna, Roemenië MapZie op de kaart




Veelgestelde Vragen over GARSONIERA DANIA&PETRU 1

Wat zijn de inchecktijden bij GARSONIERA DANIA&PETRU 1?

De inchecktijd bij GARSONIERA DANIA&PETRU 1 is 1:00 PM - 10:00 PM.

Biedt GARSONIERA DANIA&PETRU 1 gratis parkeren voor gasten?

Ja, er zijn gratis parkeerplaatsen beschikbaar bij GARSONIERA DANIA&PETRU 1.

Beschikt GARSONIERA DANIA&PETRU 1 over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij GARSONIERA DANIA&PETRU 1.

Kunnen gasten een keuken gebruiken bij GARSONIERA DANIA&PETRU 1?

Ja, gasten van GARSONIERA DANIA&PETRU 1 kunnen een keuken gebruiken.

Ligt GARSONIERA DANIA&PETRU 1 dicht bij het stadscentrum van Târgu Ocna?

GARSONIERA DANIA&PETRU 1 bevindt zich op 0.2 km van het stadscentrum van Târgu Ocna.



Accommodaties in Târgu Ocna, Roemenië

Appartementen
Appartementen 17 plaatsen Lees de gids... →
Gasthuizen
Gasthuizen 7 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 3 plaatsen Lees de gids... →
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 1 plaatsen
B&Bs
B&Bs 1 plaatsen
Villa's
Villa's 1 plaatsen
Lodges
Lodges 1 plaatsen
Landhuizen
Landhuizen 1 plaatsen

Wat te doen in Târgu Ocna, Roemenië

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.