Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Flametree Guesthouse

Hotel Address 12 Somerset Street, 6740 Swellendam, South Africa, Zuid-Afrika



Beschikbaarheid controleren

Over Flametree Guesthouse

Flametree Guesthouse ligt aan de voet van de Langeberg -berg en biedt individueel gedecoreerde kamers met een eigen badkamer naast een landschapstuin met Solárium. De wifi-verbinding en parkeren zijn gratis.

De kamers hebben tv met satellietkanalen en een eigen badkamer met gratis toiletartikelen en haardroger. Allen hebben toegang tot de tuinstijltuin en bieden uitzicht op de bergen.

In de eetkamer, gelegen naast de tuin, wordt een vers ontbijt geserveerd en worden ook diners aangeboden. Het barbecuegebied, of braai, is op aanvraag beschikbaar. Bovendien kunt u minder dan 1 km lokale coffeeshops en restaurants vinden.

De Flametree ligt in de buurt van de wijngaarden van de tuinroute en 2 km van de Swellendam -golfbaan, terwijl het Drostdy Museum op 700 meter afstand ligt.

Het treinstation van Swellendam is 15 minuten te voet.


Boek een kamer


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 801 m van het centrum van Swellendam verwijderd!


Location Address 12 Somerset Street, 6740 Swellendam, South Africa, Zuid-Afrika MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Flametree Guesthouse

9.9 / 10

Uitstekend

Booking.com score
Booking.com 0 guest reviews, summarised by us 9.9
Housity 0 reviews written directly on our site
Stayed here? Write a review

We read this property's reviews on Booking.com and sum up what guests say in our own words, next to reviews written directly on Housity. Every review shows where it comes from.

Booking.com: only guests who completed a stay can review there. We read those reviews and summarise them in our own words, so they are not word-for-word quotes and we don't show guest names. The score is the property's score on Booking.com.
Housity: reviews sent through the form on this page, shown as the guest wrote them. We check them before publishing, but we can't always confirm the stay.

Write a review

Stayed here? Tell us in a minute.

Very badUitstekend

Published after a quick check, shown with the Housity mark and kept separate from Booking.com reviews.



Veelgestelde Vragen over Flametree Guesthouse

Wat is de afstand tussen Flametree Guesthouse en het centrum van Swellendam?

De afstand tussen Flametree Guesthouse en het centrum van Swellendam bedraagt 0.8 km.



Accommodaties in Swellendam, Zuid-Afrika

Appartementen
Appartementen 5 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 3 plaatsen Lees de gids... →
B&Bs
B&Bs 3 plaatsen Lees de gids... →
Homestays
Homestays 1 plaatsen
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 1 plaatsen
Campings
Campings 1 plaatsen

Wat te doen in Swellendam, Zuid-Afrika

Meerdaagse reizen
Meerdaagse reizen 1 Tours
Rondleidingen
Rondleidingen 1 Tours

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.