Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Ferienwohnung Hubertus

Hotel Address 18586 Lancken-Granitz, Germany, 18586 lancken-granitz, Duitsland



Beschikbaarheid controleren


Ferienwohnung Hubertus in Lancken-Granitz biedt een ruim appartement met 4 sterren met twee slaapkamers, een gezellige woonkamer en moderne voorzieningen zoals een volledig uitgeruste keuken met een open haard en BBQ-faciliteiten. Gratis wifi, een privé-ingang en gratis parkeren op locatie maken het ideaal voor gasten die op zoek zijn naar een comfortabel verblijf in de buurt van verschillende attracties, waaronder openluchttheaters, musea en historische locaties. Geniet van een rustig toevluchtsoord in een prachtig aangelegde tuin, perfect voor ontspanning en outdoor genot.


Boek een kamer


Over Ferienwohnung Hubertus

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Gehele appartement

Gehele appartement

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Huisdiervriendelijk

Huisdiervriendelijk

Douche

Douche

Keuken

Keuken

Tuin

Tuin


Regels

CheckinCheckin: 16:00 - 20:00

CheckoutKassa: 00:01 - 10:00
Pets AllowedHuisdieren zijn toegestaan

Kamers

Ferienwohnung Hubertus - Twee Slaapkamers Appartement

Twee Slaapkamers Appartement

65 M²
Vaatwasser Barbecue Thee- en koffiezetapparaat in alle kamers Gratis Wifi
2 Enkele Bedden

2 Enkele Bedden


Locatie

Location Address 18586 Lancken-Granitz, Germany, 18586 lancken-granitz, Duitsland MapZie op de kaart


Offers


Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over Ferienwohnung Hubertus

Kan ik gratis parkeren bij Ferienwohnung Hubertus?

Ja, Ferienwohnung Hubertus biedt gratis parkeergelegenheid voor bezoekers.

Hoe laat kan ik inchecken bij Ferienwohnung Hubertus?

Gasten kunnen bij Ferienwohnung Hubertus inchecken vanaf 16:00 - 20:00.

Is er gratis Wi-Fi bij Ferienwohnung Hubertus?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij Ferienwohnung Hubertus.

Is er een keuken beschikbaar bij Ferienwohnung Hubertus?

Ja, er is een keuken beschikbaar bij Ferienwohnung Hubertus.



Accommodaties in 18586 lancken-granitz, Duitsland

Appartementen (1)

Wat te doen in 18586 lancken-granitz, Duitsland

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.