Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Ferienhof am Nationalpark

Hotel Address Kanalstraße 10, 16278 Schöneberg, Germany, Duitsland



Beschikbaarheid controleren

Over Ferienhof am Nationalpark

Ferienhof AM NationalPark, gelegen in Schöneberg in de regio Brandenburg, biedt accommodatie met gratis wifi en gratis privéparkeren. Dit appartement biedt zowel een tuin als een terras. Het pand is niet roken en ligt op 30 km van Chorin Abbey.

Het appartement omvat ook 1 badkamer.

De dichtstbijzijnde luchthaven is solidariteit Szczecin-Goleniów Airport, 103 km van het appartement.


Boek een kamer


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address Kanalstraße 10, 16278 Schöneberg, Germany, Duitsland MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Ferienhof am Nationalpark

8.0 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 8.0
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Ferienhof am Nationalpark

Hoe lang duurt het om vanuit Ferienhof am Nationalpark het centrum van Schöneberg te bereiken?

Gasten van Ferienhof am Nationalpark verblijven op 77.9 km van het centrum van Schöneberg.



Accommodaties in Schöneberg, Duitsland

Hotels
Hotels 2 plaatsen Lees de gids... →
Appartementen
Appartementen 1 plaatsen

Wat te doen in Schöneberg, Duitsland

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.