Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

EuroHome Comfort Apartment

Share Hotel

Hotel Address Via XX Settembre 12, Signa, Italië



Beschikbaarheid controleren


Bij EuroHome Comfort Apartment in Signa vindt u een gezellig toevluchtsoord met een eigen terras en gratis WiFi. De accommodatie is voorzien van airconditioning, een compacte kitchenette, een balkon en een eigen badkamer.

Voor extra gemak is er een wasmachine, vaatwasser en een bureau. U kunt ook gebruikmaken van de barbecuefaciliteiten, genieten van het uitzicht op de tuin en ontspannen met een PS4.

Het appartement ligt op 15 km van de luchthaven van Florence en dicht bij bezienswaardigheden zoals Santa Maria Novella en Palazzo Vecchio, waardoor u gemakkelijk de omgeving kunt verkennen.

De accommodatie wordt geprezen om zijn geweldige locatie en behulpzame personeel en biedt privé in- en uitchecken, gezinsvriendelijke kamers en expressdiensten.


Boek een kamer


Over EuroHome Comfort Apartment

Faciliteiten

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Gratis wifi

Gratis wifi

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer

Familiekamers

Familiekamers


Regels

CheckinCheckin: 16:00 - 22:00

CheckoutKassa: 06:00 - 10:00

Kamers

EuroHome Comfort Apartment - Appartement Met 2 Slaapkamers

Appartement Met 2 Slaapkamers

65 M²
Hele appartement Eigen badkamer Balkon Uitzicht op de tuin Airconditioning Afwasmachine Flatscreen-tv Barbecue Koffiezetapparaat Gratis wifi
EuroHome Comfort Apartment - Appartement Met Uitzicht Op De Stad

Appartement Met Uitzicht Op De Stad

90 M²
Hele appartement Eigen badkamer Balkon Uitzicht op de bergen Uitzicht op de stad Airconditioning Afwasmachine Flatscreen-tv Koffiezetapparaat Gratis wifi

Locatie

Slechts 498 m van het centrum van Signa verwijderd!

Location Address Via XX Settembre 12, Signa, Italië MapZie op de kaart



AirportsAirports (1) SportSporten (1) NaturalNatuurlijke (2) HistoricHistorische (8) CulturalCulturele (15) ArchitecureArchitecturen (2)

Florence Airport, Peretola

Grote luchthaven

Grote luchthaven

8.92 km



Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over EuroHome Comfort Apartment

Wanneer begint het inchecken bij EuroHome Comfort Apartment?

Je kunt inchecken bij EuroHome Comfort Apartment vanaf 16:00 - 22:00.

Welke luchthaven bevindt zich het dichtst in de buurt van EuroHome Comfort Apartment?

De dichtstbijzijnde luchthaven bij EuroHome Comfort Apartment is Florence Airport, Peretola, ongeveer 8.9 km verderop.

Mogen gasten gratis parkeren bij EuroHome Comfort Apartment?

Ja, bezoekers kunnen zonder extra kosten parkeren.

Is Wi-Fi gratis in EuroHome Comfort Apartment?

Ja, Wi-Fi is gratis.

Waar ligt EuroHome Comfort Apartment ten opzichte van het centrum van Signa?

EuroHome Comfort Apartment biedt accommodatie op slechts 0.5 km van het hart van Signa.



Accommodaties in Signa, Italië

Hotels in Signa

Appartementen in Signa

B&Bs in Signa



Hotels (3)
Appartementen (3)
B&Bs (2)
Landhuizen (1)

Wat te doen in Signa, Italië

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.