Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

Empress Boutique Hotel Suites

Hotel Address Empress Building Empress Rooms, Mexborough, Verenigd Koninkrijk



Beschikbaarheid controleren

Over Empress Boutique Hotel Suites

The Empress Boutique Hotel Suites in Mexborough biedt gezellige familiekamers met een eigen badkamer, compleet met moderne gemakken zoals gratis WiFi, badjassen en streamingdiensten.

Als het om dineren gaat, serveert het gezinsvriendelijke restaurant van het hotel Indiase gerechten, met halal, vegetarische en glutenvrije keuzes. Gasten kunnen genieten van een diner in een warme en uitnodigende omgeving.

Voor extra gemak biedt het hotel privé in- en uitchecken, conciërgediensten, dagelijkse schoonmaak, roomservice en ontbijt dat op uw kamer wordt geserveerd. Er is ook een bar op het terrein en u kunt genieten van een prachtig uitzicht op de stad.

Het hotel ligt op slechts 12 km van Cusworth Hall en op 6 km van Conisbrough Castle. Het ligt ook vlak bij de Doncaster Racecourse en op ongeveer 59 km van de internationale luchthaven Leeds Bradford. Vooral koppels waarderen de locatie en geven deze een score van 8,4 voor reizen met twee personen.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis wifi

Gratis wifi

Ontbijt

Ontbijt

Parkeren

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Voorzieningen

Restaurant

Restaurant

Bar

Bar

Gezin

Familiekamers

Familiekamers

Kamervoorzieningen

Roomservice

Roomservice

Koffiezetapparaat

Koffiezetapparaat

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address Empress Building Empress Rooms, Mexborough, Verenigd Koninkrijk MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Empress Boutique Hotel Suites

8.4 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 6 gastbeoordelingen, door ons samengevat 8.4
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Zeer schoon en mooi kingsize bed, zeer comfortabel

Booking.com-gast · samengevat

Gemakkelijke zelftoegang, prijs en ruime kamer. Er werd een ventilator in de kamer geplaatst toen het erg warm was, wat een enorm verschil maakte.

Booking.com-gast · samengevat

Zeer schoon, ruime kamer en zeer comfortabel bed.

Booking.com-gast · samengevat

Was een mooie kamer. Zeer groot bed. Geweldige locatie voor waar we logeerden. Zeer schone en koele kamer.

Booking.com-gast · samengevat

Deze plek is geweldig, geweldige prijs, we reizen elk weekend naar muzieklocaties door het hele land en verblijven in b&bs hotels air b&b die we hebben. . .

Booking.com-gast · samengevat

Heerlijke comfortabele bedden, themakamer. Verfrissing lade. Geweldige douche.

Booking.com-gast · samengevat

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Empress Boutique Hotel Suites

Is er gratis parkeergelegenheid bij Empress Boutique Hotel Suites?

Ja, gasten van Empress Boutique Hotel Suites kunnen gratis parkeren.

Biedt Empress Boutique Hotel Suites gratis Wi-Fi aan?

Ja, Empress Boutique Hotel Suites biedt gratis Wi-Fi voor alle gasten.



Accommodaties in Mexborough, Verenigd Koninkrijk

Appartementen
Appartementen 3 plaatsen
Hotels
Hotels 2 plaatsen
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 1 plaatsen

Wat te doen in Mexborough, Verenigd Koninkrijk

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.