Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

El Trujal de las Bardenas

Hotel Address Camino De Las Huertas S/n, Cabanillas, Spanje



Beschikbaarheid controleren

Over El Trujal de las Bardenas

El Trujal de las Bardenas, verscholen in het rustige stadje Cabanillas, Spanje, is een charmant vakantiehuis waar gasten kunnen ontspannen op een zonnig terras en een prachtige tuin, ideaal om te ontspannen.

De accommodatie biedt gezellige woonruimtes, waaronder een lounge, een gedeelde keuken, zitplaatsen buiten, en gezinsvriendelijke kamers. U kunt ook genieten van een barbecue, een picknickplaats en gratis privéparkeergelegenheid.

De accommodatie is gunstig gelegen, op slechts 27 km van het Sendaviva Park en op 9 km van het Museo de Tudela, waardoor u gemakkelijk de nabijgelegen bezienswaardigheden kunt verkennen. Natuurliefhebbers zullen de schilderachtige omgeving waarderen, ideaal om te wandelen en fietsen.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Huisdieren toegestaan

Huisdieren toegestaan

Uitzicht

Uitzicht

Uitzicht

Parkeren

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Type accommodatie

Huizen

Huizen

Gezin

Familiekamers

Familiekamers

Kamervoorzieningen

Keuken

Keuken

Douche

Douche

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin:
17:00 - 22:00

CheckoutKassa:
08:00 - 12:00
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address Camino De Las Huertas S/n, Cabanillas, Spanje MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van El Trujal de las Bardenas

9.6 / 10

Uitstekend

Totale beoordelingsscore
Booking.com 3 gastbeoordelingen, door ons samengevat 9.6
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

De vriendelijkheid van de gastvrouwen, hun hond, de netheid en hoe comfortabel het was. Ideaal voor gezinnen met kinderen en een hond. Ideaal. . .

Booking.com-gast · samengevat

De locatie, op zeer redelijke afstand van Madrid, Barcelona en Valladolid, om een ​​weekend met vrienden en familie te organiseren

Booking.com-gast · samengevat

Het huis is erg schoon en de ruimtes zijn zeer ruim, de tuin is perfect voor barbecues en de omgeving is vrij rustig. Montse zeer attent en bereid. . .

Booking.com-gast · samengevat

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over El Trujal de las Bardenas

Accepteert El Trujal de las Bardenas huisdieren?

Ja, El Trujal de las Bardenas accepteert huisdieren.

Is er een keuken beschikbaar bij El Trujal de las Bardenas?

Ja, er is een keuken beschikbaar bij El Trujal de las Bardenas.

Kan ik gratis parkeren bij El Trujal de las Bardenas?

Ja, El Trujal de las Bardenas biedt gratis parkeergelegenheid voor bezoekers.

Hoe laat kan ik inchecken bij El Trujal de las Bardenas?

Gasten kunnen bij El Trujal de las Bardenas inchecken vanaf 17:00 - 22:00.



Accommodaties in Cabanillas, Spanje

Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 2 plaatsen
Hotels
Hotels 1 plaatsen

Wat te doen in Cabanillas, Spanje

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.