Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Duvan Hotell & Konferens

Hotel Address Dragarbrunnsgatan 69, Uppsala, Zweden



Beschikbaarheid controleren


Duvan Hotell & Konferens ligt op minder dan een kilometer van Uppsala Konsert & Kongress en biedt comfortabele kamers met een eigen badkamer, een bureau, parketvloeren, een televisie, een kledingkast en een douche. Gasten hebben toegang tot gratis WiFi, privé en versneld in- en uitchecken, een lounge, een lift, een gedeelde keuken, zitplaatsen buiten en een fietsenstalling. Elke kamer beschikt ook over een bad, een haardroger, een slaapbank en uitzicht op de binnenplaats. De accommodatie ligt op slechts 15 minuten lopen van het Linnaeus Museum, op 13 minuten lopen van Gustavianum, op 35 km van de luchthaven Stockholm Arlanda en dicht bij een ijsbaan. De accommodatie wordt hoog gewaardeerd vanwege de gunstige ligging, het ontbijtaanbod en het attente personeel.


Boek een kamer


Over Duvan Hotell & Konferens

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Familiekamers

Familiekamers

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers

Faciliteiten voor Gasten met een Beperking

Faciliteiten voor Gasten met een Beperking


Regels

CheckinCheckin: 15:00 - 23:30

CheckoutKassa: 05:00 - 11:00
Pets AllowedHuisdieren zijn toegestaan

Kamers

Duvan Hotell & Konferens - Tweepersoonskamer Met 2 Aparte Bedden

Tweepersoonskamer Met 2 Aparte Bedden

20 M²
Binnenplaats Privé Badkamer Flatscreen-tv Gratis Wifi
2 Eenpersoonsbedden

2 Eenpersoonsbedden

Duvan Hotell & Konferens - Eenpersoonskamer

Eenpersoonskamer

20 M²
Binnenplaats Privé Badkamer Flatscreen-tv Gratis Wifi
1 Eenpersoonsbed

1 Eenpersoonsbed

Duvan Hotell & Konferens - Familiekamer

Familiekamer

40 M²
Bad Privé Badkamer Flatscreen-tv Gratis Wifi
1 Extra Groot Tweepersoonsbed En 1 Slaapbank

1 Extra Groot Tweepersoonsbed En 1 Slaapbank

1 Extra Groot Tweepersoonsbed

1 Extra Groot Tweepersoonsbed

En

En

1 Slaapbank

1 Slaapbank


Locatie

Slechts 592 m van het centrum van Uppsala verwijderd!

Location Address Dragarbrunnsgatan 69, Uppsala, Zweden MapZie op de kaart


Offers


Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over Duvan Hotell & Konferens

Accepteert Duvan Hotell & Konferens huisdieren?

Ja, Duvan Hotell & Konferens accepteert huisdieren.

Is er gratis Wi-Fi bij Duvan Hotell & Konferens?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij Duvan Hotell & Konferens.

Hoe laat kan ik inchecken bij Duvan Hotell & Konferens?

Gasten kunnen bij Duvan Hotell & Konferens inchecken vanaf 15:00 - 23:30.

Wat is de afstand tussen Duvan Hotell & Konferens en het centrum van Uppsala?

De afstand tussen Duvan Hotell & Konferens en het centrum van Uppsala bedraagt 0.6 km.



Accommodaties in Uppsala, Zweden

Hotels in Uppsala

Hostels in Uppsala



Hotels (4)
Hostels (2)
Appartementen (1)
Vakantiehuizen (1)
B&Bs (1)
Villa's (1)

Wat te doen in Uppsala, Zweden

Dagtochten (1)

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.