Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

Ferienwohnungen Dopplerhof

Hotel Address Reichenhaller Straße 12, Piding, Duitsland



Beschikbaarheid controleren

Over Ferienwohnungen Dopplerhof

Ferienwohnungen Dopplerhof in Piding beschikt over een tuin, een terras en gratis WiFi. De accommodatie beschikt over een gemeenschappelijke lounge, een buitenspeelplaats, een picknickplek en een kinderspeelplaats.

Tot de moderne gemakken behoren een kitchenette, een balkon, een wasmachine, een eigen badkamer en een volledig uitgeruste keuken met een vaatwasser en een magnetron. Extra voorzieningen zijn een open haard, uitzicht op de binnenplaats en geluidsisolatie.

De accommodatie ligt op slechts 10 km van kasteel Klessheim en op 18 km van de kathedraal van Salzburg, met populaire bezienswaardigheden zoals het geboortehuis van Mozart en het fort Hohensalzburg in de buurt. In de omgeving kunt u ook skiën en fietsen.

Ferienwohnungen Dopplerhof wordt hoog gewaardeerd om zijn gastvrijheid, keukenvoorzieningen en kamercomfort en biedt een gastvrij verblijf voor alle gasten.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis wifi

Gratis wifi

Parkeren

Gratis parkeren

Gratis parkeren


Regels

CheckinCheckin:
16:00 - 20:00

CheckoutKassa:
06:00 - 11:00
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address Reichenhaller Straße 12, Piding, Duitsland MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Ferienwohnungen Dopplerhof

9.6 / 10

Uitstekend

Totale beoordelingsscore
Booking.com 6 gastbeoordelingen, door ons samengevat 9.6
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Een mooi, zeer ruim en comfortabel appartement, prachtig ingericht en met alle voorzieningen die u nodig heeft voor een kort of langer verblijf. De. . .

Booking.com-gast · samengevat

Zeer gezellige accommodatie met prachtig uitzicht op de bergen. Fantastisch met kleine kinderen: veel buitenruimte en grote hoeveelheid. . .

Booking.com-gast · samengevat

Aardige gastheren, comfortabele accommodatie. Volledige uitrusting en netheid.

Booking.com-gast · samengevat

Het vakantieappartement was zeer liefdevol regionaal ingericht en uitgerust met alles wat u maar kunt wensen. U kunt fietsen huren. . .

Booking.com-gast · samengevat

Wij vonden het daar geweldig. Kinderen vonden het heerlijk om 's ochtends te fietsen om verse bakkerijproducten te halen en hoe ruim en huiselijk het appartement was.

Booking.com-gast · samengevat

Centrale ligging om naar Salzburg of Berchtesgaden te gaan en nog veel meer.

Booking.com-gast · samengevat

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Ferienwohnungen Dopplerhof

Is parkeren bij Ferienwohnungen Dopplerhof gratis?

Ja, parkeren bij Ferienwohnungen Dopplerhof is gratis voor gasten.

Hebben gasten toegang tot gratis Wi-Fi bij Ferienwohnungen Dopplerhof?

Ja, Ferienwohnungen Dopplerhof heeft overal gratis Wi-Fi.

Vanaf welk tijdstip is check-in mogelijk bij Ferienwohnungen Dopplerhof?

Check-in is beschikbaar bij Ferienwohnungen Dopplerhof vanaf 16:00 - 20:00.



Accommodaties in Piding, Duitsland

Appartementen
Appartementen 7 plaatsen
Gasthuizen
Gasthuizen 1 plaatsen

Wat te doen in Piding, Duitsland

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.