Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Coundon Lodge Coventry

Hotel Address Coundon Green, Coventry, CV6 2AL, United Kingdom, Verenigd Koninkrijk



Beschikbaarheid controleren

Over Coundon Lodge Coventry

Coundon Lodge Coventry ligt in Coventry, in een historisch gebouw, op 5,2 km van Ricoh Arena, een onlangs gerenoveerd pension met een tuin en terras. Met een gedeelde keuken biedt dit pand ook gasten een open haard. Het pension biedt ook gratis wifi, gratis privéparkeergelegenheid en faciliteiten voor gehandicapte gasten.

In het pension wordt elke eenheid geleverd met een garderobe en een flatscreen-tv. Elke eenheid heeft een waterkoker, terwijl bepaalde kamers een volledig uitgeruste kitchenette met een vaatwasser, een oven en een magnetron omvatten. In het pension omvatten eenheden beddengoed en handdoeken.

Buffet en continentale ontbijtopties met verse gebak, fruit en sap zijn dagelijks beschikbaar in het pension.

Coundon Lodge Coventry heeft een picknickplaats en een barbecue.

Fargo Village ligt op 5,7 km van de accommodatie, terwijl Nec Birmingham op 16 km afstand ligt. De dichtstbijzijnde luchthaven is Birmingham Airport, 17 km van Coundon Lodge Coventry.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis wifi

Gratis wifi

Ontbijt

Ontbijt

Parkeren

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Toegankelijkheid

Faciliteiten voor Gasten met een Beperking

Faciliteiten voor Gasten met een Beperking

Kamervoorzieningen

Koffiezetapparaat

Koffiezetapparaat

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin:
From 16:00 to 21:00

CheckoutKassa:
From 06:00 to 11:00
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 3.2 km van het centrum van Coventry verwijderd!


Location Address Coundon Green, Coventry, CV6 2AL, United Kingdom, Verenigd Koninkrijk MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Coundon Lodge Coventry

8.0 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 8.0
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Coundon Lodge Coventry

Ligt Coundon Lodge Coventry dicht bij het stadscentrum van Coventry?

Coundon Lodge Coventry bevindt zich op 3.2 km van het stadscentrum van Coventry.

Wat zijn de inchecktijden bij Coundon Lodge Coventry?

De inchecktijd bij Coundon Lodge Coventry is From 16:00 to 21:00 .

Beschikt Coundon Lodge Coventry over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij Coundon Lodge Coventry.

Biedt Coundon Lodge Coventry gratis parkeren voor gasten?

Ja, er zijn gratis parkeerplaatsen beschikbaar bij Coundon Lodge Coventry.



Accommodaties in Coventry, Verenigd Koninkrijk

Appartementen
Appartementen 55 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 36 plaatsen Lees de gids... →
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 11 plaatsen Lees de gids... →
Homestays
Homestays 7 plaatsen
Gasthuizen
Gasthuizen 6 plaatsen Lees de gids... →
B&Bs
B&Bs 4 plaatsen Lees de gids... →
Onderhouden appartementen
Onderhouden appartementen 3 plaatsen Lees de gids... →
Inns
Inns 1 plaatsen

Wat te doen in Coventry, Verenigd Koninkrijk

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.