Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

China Restaurant Hotel Lotus

Hotel Address Eckele 2 (Innenstadt), Rothenburg ob der Tauber, Duitsland



Beschikbaarheid controleren

Over China Restaurant Hotel Lotus

China Restaurant Hotel Lotus ligt midden in het hart van Rothenburg ob der Tauber en biedt comfortabele familiekamers met een eigen badkamer, geluiddichte muren en uitzicht op de stad. Elke kamer beschikt ook over een bureau, een koelkast en gratis toiletartikelen.

Gasten kunnen genieten van heerlijke maaltijden in het traditionele restaurant van het hotel, dat Chinese en Kantonese gerechten serveert voor lunch en diner. Het ontbijt biedt zowel continentale als Aziatische opties, waaronder warme gerechten en vers fruit.

Het hotel biedt een verscheidenheid aan handige voorzieningen, zoals gratis WiFi, een bar en een laadstation voor elektrische voertuigen. Extra diensten zijn onder meer een fietsenstalling, versneld in- en uitchecken en bagageopslag.

Het hotel ligt in het stadscentrum, op ongeveer 78 km van de luchthaven van Neurenberg. Reizigers waarderen de centrale ligging, die ideaal is om de stad te verkennen.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

Ontbijt

Ontbijt

Parkeren

Parkeren

Restaurant

Restaurant

Bar

Bar

Familiekamers

Familiekamers

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin: 14:00 - 23:00

CheckoutKassa: 01:00 - 11:00

Kamers

China Restaurant Hotel Lotus - Tweepersoonskamer

Tweepersoonskamer

15 M²
2 Eenpersoonsbedden

2 Eenpersoonsbedden


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 1.8 km van het centrum van Rothenburg ob der Tauber verwijderd!


Location Address Eckele 2 (Innenstadt), Rothenburg ob der Tauber, Duitsland MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van China Restaurant Hotel Lotus

8.0 / 10

Zeer goed

Booking.com score
Booking.com 0 guest reviews, summarised by us 8.0
Housity 0 reviews written directly on our site –
Stayed here? Write a review

We read this property's reviews on Booking.com and sum up what guests say in our own words, next to reviews written directly on Housity. Every review shows where it comes from.

Booking.com: only guests who completed a stay can review there. We read those reviews and summarise them in our own words, so they are not word-for-word quotes and we don't show guest names. The score is the property's score on Booking.com.
Housity: reviews sent through the form on this page, shown as the guest wrote them. We check them before publishing, but we can't always confirm the stay.

Write a review

Stayed here? Tell us in a minute.

Very badUitstekend

Published after a quick check, shown with the Housity mark and kept separate from Booking.com reviews.



Veelgestelde Vragen over China Restaurant Hotel Lotus

Ligt China Restaurant Hotel Lotus dicht bij het stadscentrum van Rothenburg ob der Tauber?

China Restaurant Hotel Lotus bevindt zich op 1.8 km van het stadscentrum van Rothenburg ob der Tauber.

Wat zijn de inchecktijden bij China Restaurant Hotel Lotus?

De inchecktijd bij China Restaurant Hotel Lotus is 14:00 - 23:00.

Beschikt China Restaurant Hotel Lotus over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij China Restaurant Hotel Lotus.



Accommodaties in Rothenburg ob der Tauber, Duitsland

Hotels
Hotels 26 plaatsen Lees de gids... →
Appartementen
Appartementen 10 plaatsen Lees de gids... →
Gasthuizen
Gasthuizen 10 plaatsen Lees de gids... →
Inns
Inns 1 plaatsen

Wat te doen in Rothenburg ob der Tauber, Duitsland

Privérondleidingen
Privérondleidingen 3 Tours Lees de gids... →
Andere ervaringen
Andere ervaringen 2 Tours
Dagtochten
Dagtochten 1 Tours

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.