Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Chez fabrice

Hotel Address 21 Place Du Champ De Foire, Dun-sur-auron, Frankrijk



Beschikbaarheid controleren

Over Chez fabrice

Bij Chez Fabrice in Dun-sur-Auron vindt u comfortabele familiekamers, elk met een eigen badkamer, uitzicht op de tuin en gratis WiFi. Elke kamer is voorzien van een eethoek, een televisie en geluidsisolatie om uw verblijf nog aangenamer te maken.

Buiten kunnen gasten ontspannen op het zonneterras of in de tuin, waar buiten zitplaatsen en een picknickplaats beschikbaar zijn. Er is ook een solarium en een binnenplaats, die voldoende ruimte bieden om te ontspannen.

Dagelijkse schoonmaak houdt alles fris en netjes. Het ontbijt, met sap, pannenkoeken en fruit, is favoriet onder de gasten.

De accommodatie ligt op 27 km van Les Rives d'Auron en het Esteve Museum, en dicht bij het station van Bourges en de Nationale School voor Kunsten Bourges. De luchthaven Clermont-Ferrand Auvergne ligt op 163 km afstand.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis wifi

Gratis wifi

Ontbijt

Ontbijt

Parkeren

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Gezin

Familiekamers

Familiekamers

Kamervoorzieningen

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin:
16:00 - 20:00

CheckoutKassa:
10:00 - 10:30
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Kamers

Chez fabrice - Deluxe Kamer

Deluxe Kamer

Gratis wifi Uitzicht op de tuin Uitzicht op de binnenplaats Patio Flatscreen-tv Koffiezetapparaat Eigen badkamer Terras Geluiddicht
20 M²
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

Chez fabrice - Suite Met Uitzicht Op De Tuin

Suite Met Uitzicht Op De Tuin

Gratis wifi Uitzicht op de tuin Uitzicht op de binnenplaats Patio Flatscreen-tv Koffiezetapparaat Eigen badkamer Terras Geluiddicht
35 M²
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address 21 Place Du Champ De Foire, Dun-sur-auron, Frankrijk MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Chez fabrice

9.7 / 10

Uitstekend

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 9.7
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Chez fabrice

Biedt Chez fabrice gratis parkeren voor gasten?

Ja, er zijn gratis parkeerplaatsen beschikbaar bij Chez fabrice.

Wat zijn de inchecktijden bij Chez fabrice?

De inchecktijd bij Chez fabrice is 16:00 - 20:00.

Beschikt Chez fabrice over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij Chez fabrice.



Accommodaties in Dun-sur-auron, Frankrijk

Gasthuizen
Gasthuizen 1 plaatsen

Wat te doen in Dun-sur-auron, Frankrijk

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.