Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Hotel Central

Hotel Address 9 Rue Auguste Domenget, 73250 Saint-Pierre-dʼAlbigny, France, Frankrijk



Beschikbaarheid controleren

Over Hotel Central

Hotel Central, met een terras en een bar, bevindt zich in Saint-Pierre-Dʼalbigny, 30 km van Halle Olympique d'Albertville en 31 km van de fontein van olifanten. Het pand ligt op ongeveer 50 km van Bourget Lake, 32 km van het treinstation van Chambéry en 33 km van Chateau des Ducs de Savoie. Het pand is niet roken en bevindt zich op 34 km van Savoiexpo.

In het hotel is elke kamer uitgerust met een bureau, een flatscreen-tv, een eigen badkamer, beddengoed en handdoeken. Alle eenheden bevatten een garderobe.

Gasten van Hotel Central kunnen genieten van een continentaal ontbijt.

Gasten bij de accommodatie kunnen genieten van activiteiten in en rond Saint-Pierre-Dʼalbigny, zoals skiën en fietsen.

Congress Center ligt op 47 km van Hotel Central. De dichtstbijzijnde luchthaven is Chambéry-Savoie Airport, 40 km van het hotel.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Ontbijt

Ontbijt

Parkeren

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Voorzieningen

Bar

Bar

Gezin

Familiekamers

Familiekamers

Kamervoorzieningen

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin:
From 17:00 to 21:00

CheckoutKassa:
From 07:00 to 12:00
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address 9 Rue Auguste Domenget, 73250 Saint-Pierre-dʼAlbigny, France, Frankrijk MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Hotel Central

8.0 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 8.0
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Hotel Central

Vanaf hoe laat is inchecken bij Hotel Central?

Het inchecken bij Hotel Central begint om From 17:00 to 21:00 .

Is er gratis parkeergelegenheid bij Hotel Central?

Ja, gasten van Hotel Central kunnen gratis parkeren.



Accommodaties in Saint-pierre-dʼalbigny, Frankrijk

Hotels
Hotels 1 plaatsen
B&Bs
B&Bs 1 plaatsen

Wat te doen in Saint-pierre-dʼalbigny, Frankrijk

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.