Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Casetta Stazione Filo di Arianna

Hotel Address 43 Via Raffaele Rossetti, La Spezia, Italië



Beschikbaarheid controleren

Over Casetta Stazione Filo di Arianna

Casetta Stazione Filo di Arianna, gelegen op slechts één km van Castello San Giorgio en 1,1 km van het Technical Naval Museum in La Spezia, biedt een ideaal uitje met comfortabele accommodaties met een terras. Gasten kunnen genieten van gratis wifi en parkeerfaciliteiten, waardoor hun verblijf vrijgemaakt is. Het appartement omvat een ruime slaapkamer, een volledig uitgeruste keuken met een vaatwasser en een eigen badkamer. Geniet van een ontspannende avond door de flatscreen-tv te bekijken of gastronomische maaltijden te bereiden in de goed gevulde keuken. Profiteer van het gratis gebruik van het terras, dat een perfecte plek biedt om na een dag de omgeving te verkennen. De nabijgelegen attracties zoals Museo Civico Amedeo Lia en Musseum Tecnico Navale bieden een schat aan historische en maritieme ervaringen. Voor degenen die op zoek zijn naar een meer ontspannen sfeer, overweeg de rust van de omgeving en het gemak van alles onder uw dak te hebben.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis wifi

Gratis wifi

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Parkeren

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Kamervoorzieningen

Keuken

Keuken

Flatscreen-tv

Flatscreen-tv

Wasmachine

Wasmachine

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Balkon

Balkon

Terras

Terras


Regels

CheckinCheckin:
5:00 PM - 12:00 AM

CheckoutKassa:
12:00 AM - 11:00 AM
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Kamers

Casetta Stazione Filo di Arianna - Appartement Met één Slaapkamer

Appartement Met één Slaapkamer

60 M²
Gratis wifi De hele plaats is van jou Uitzicht op de tuin Keuken Flatscreen-tv Afwasmachine Eigen badkamer Balkon Terras
1 Twijfelaar

1 Twijfelaar

1 Stapelbed

1 Stapelbed

1 Slaapbank

1 Slaapbank

1 Slaapbank

1 Slaapbank


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address 43 Via Raffaele Rossetti, La Spezia, Italië MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Casetta Stazione Filo di Arianna

7.2 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 7.2
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Casetta Stazione Filo di Arianna

Biedt Casetta Stazione Filo di Arianna gratis parkeren voor gasten?

Ja, er zijn gratis parkeerplaatsen beschikbaar bij Casetta Stazione Filo di Arianna.

Wat zijn de inchecktijden bij Casetta Stazione Filo di Arianna?

De inchecktijd bij Casetta Stazione Filo di Arianna is 5:00 PM - 12:00 AM.

Beschikt Casetta Stazione Filo di Arianna over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij Casetta Stazione Filo di Arianna.

Kunnen gasten een keuken gebruiken bij Casetta Stazione Filo di Arianna?

Ja, gasten van Casetta Stazione Filo di Arianna kunnen een keuken gebruiken.

Ligt Casetta Stazione Filo di Arianna dicht bij het stadscentrum van La Spezia?

Casetta Stazione Filo di Arianna bevindt zich op 16.9 km van het stadscentrum van La Spezia.



Accommodaties in La Spezia, Italië

Appartementen
Appartementen 92 plaatsen Lees de gids... →
Gasthuizen
Gasthuizen 36 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 23 plaatsen Lees de gids... →
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 15 plaatsen Lees de gids... →
B&Bs
B&Bs 7 plaatsen Lees de gids... →
Homestays
Homestays 2 plaatsen
Inns
Inns 2 plaatsen
Villa's
Villa's 2 plaatsen Lees de gids... →
Hostels
Hostels 1 plaatsen
Boten
Boten 1 plaatsen

Wat te doen in La Spezia, Italië

Wateractiviteiten
Wateractiviteiten 9 Tours Lees de gids... →
Transporten
Transporten 1 Tours
Privérondleidingen
Privérondleidingen 1 Tours
Dagtochten
Dagtochten 1 Tours
Andere ervaringen
Andere ervaringen 1 Tours
Rondleidingen
Rondleidingen 1 Tours

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.