Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Signorino Eco Resort & Spa

Hotel Address Contrada Fossarunza, 226/G - SP 84, Marsala, Italië



Beschikbaarheid controleren

Over Signorino Eco Resort & Spa

Case Vacanze Signorino ligt in de badplaats Marsala en beschikt over levendige kamers en appartementen met gratis WiFi, plus een buitenzwembad en een wellnesscentrum. Het Lido Signorino-strand ligt op slechts 600 meter afstand.

Elke kamer beschikt over airconditioning, een flatscreen-tv en een koelkast. De appartementen bieden ook een keuken of kitchenette. De eigen badkamers zijn voorzien van zachte badjassen en gratis toiletartikelen.

Op verzoek hebben gasten toegang tot de spa van Signorino Eco Resort & Spa, die beschikt over een sauna, een Turks bad, een emotionele douche, een klein hydromassagezwembad en een ontspannende loungeruimte.

In de bar van het hotel wordt een ontbijt met lokale specialiteiten geserveerd.

De accommodatie vormt een ideale uitvalsbasis voor het verkennen van nabijgelegen steden zoals Trapani, Mazara del Vallo en Castellammare del Golfo. Er is ook een pendeldienst naar de luchthaven Trapani Birgi beschikbaar.

Stellen waarderen de locatie en geven deze een beoordeling van 8,6 voor een verblijf van twee personen.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

Spa

Spa

Pendeldienst

Pendeldienst

Buitenzwembad

Buitenzwembad

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Restaurant

Restaurant

Bar

Bar

Familiekamers

Familiekamers

Koffiezetapparaat

Koffiezetapparaat

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin: 16:00 - 20:00

CheckoutKassa: 01:00 - 10:00
Pets AllowedHuisdieren zijn toegestaan

Kamers

Signorino Eco Resort & Spa - Standaardstudio

Standaardstudio

30 M²
1 Extra Groot Tweepersoonsbed

1 Extra Groot Tweepersoonsbed

Signorino Eco Resort & Spa - Superieure Studio

Superieure Studio

30 M²
1 Eenpersoonsbed En 1 Extra Groot Tweepersoonsbed

1 Eenpersoonsbed En 1 Extra Groot Tweepersoonsbed

1 Eenpersoonsbed

1 Eenpersoonsbed

En

En

1 Extra Groot Tweepersoonsbed

1 Extra Groot Tweepersoonsbed

Signorino Eco Resort & Spa - Tweepersoonskamer

Tweepersoonskamer

25 M²
1 Extra Groot Tweepersoonsbed

1 Extra Groot Tweepersoonsbed

Signorino Eco Resort & Spa - Budget Driepersoonskamer

Budget Driepersoonskamer

30 M²
1 Eenpersoonsbed En 1 Groot Tweepersoonsbed

1 Eenpersoonsbed En 1 Groot Tweepersoonsbed

1 Eenpersoonsbed

1 Eenpersoonsbed

En

En

1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

Signorino Eco Resort & Spa - Familiestudio

Familiestudio

30 M²
2 Eenpersoonsbedden En 1 Groot Tweepersoonsbed

2 Eenpersoonsbedden En 1 Groot Tweepersoonsbed

2 Eenpersoonsbedden

2 Eenpersoonsbedden

En

En

1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

Signorino Eco Resort & Spa - Comfort Vierpersoonskamer

Comfort Vierpersoonskamer

30 M²
2 Eenpersoonsbedden En 1 Extra Groot Tweepersoonsbed

2 Eenpersoonsbedden En 1 Extra Groot Tweepersoonsbed

2 Eenpersoonsbedden

2 Eenpersoonsbedden

En

En

1 Extra Groot Tweepersoonsbed

1 Extra Groot Tweepersoonsbed

Signorino Eco Resort & Spa - Familiekamer Met Eigen Badkamer

Familiekamer Met Eigen Badkamer

35 M²
3 Eenpersoonsbedden En 1 Groot Tweepersoonsbed

3 Eenpersoonsbedden En 1 Groot Tweepersoonsbed

3 Eenpersoonsbedden

3 Eenpersoonsbedden

En

En

1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

Signorino Eco Resort & Spa - Tweepersoonskamer Met Hot Tub

Tweepersoonskamer Met Hot Tub

35 M²
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address Contrada Fossarunza, 226/G - SP 84, Marsala, Italië MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Signorino Eco Resort & Spa

8.7 / 10

Zeer goed

Booking.com score
Booking.com 0 guest reviews, summarised by us 8.7
Housity 0 reviews written directly on our site –
Stayed here? Write a review

We read this property's reviews on Booking.com and sum up what guests say in our own words, next to reviews written directly on Housity. Every review shows where it comes from.

Booking.com: only guests who completed a stay can review there. We read those reviews and summarise them in our own words, so they are not word-for-word quotes and we don't show guest names. The score is the property's score on Booking.com.
Housity: reviews sent through the form on this page, shown as the guest wrote them. We check them before publishing, but we can't always confirm the stay.

Write a review

Stayed here? Tell us in a minute.

Very badUitstekend

Published after a quick check, shown with the Housity mark and kept separate from Booking.com reviews.



Veelgestelde Vragen over Signorino Eco Resort & Spa

Hebben gasten toegang tot gratis Wi-Fi bij Signorino Eco Resort & Spa?

Ja, Signorino Eco Resort & Spa heeft overal gratis Wi-Fi.

Hoe lang duurt het om vanuit Signorino Eco Resort & Spa het centrum van Marsala te bereiken?

Gasten van Signorino Eco Resort & Spa verblijven op 7.3 km van het centrum van Marsala.

Biedt Signorino Eco Resort & Spa een binnen- of buitenzwembad?

Ja, de Outdoor Swimming Pool is beschikbaar voor gasten van Signorino Eco Resort & Spa.

Is parkeren bij Signorino Eco Resort & Spa gratis?

Ja, parkeren bij Signorino Eco Resort & Spa is gratis voor gasten.

Zijn luchthaven pick-up of shuttle-services beschikbaar bij Signorino Eco Resort & Spa?

Ja, Signorino Eco Resort & Spa biedt transfers van en naar de luchthaven aan.

Vanaf welk tijdstip is check-in mogelijk bij Signorino Eco Resort & Spa?

Check-in is beschikbaar bij Signorino Eco Resort & Spa vanaf 16:00 - 20:00.



Accommodaties in Marsala, Italië

Appartementen
Appartementen 29 plaatsen Lees de gids... →
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 18 plaatsen Lees de gids... →
B&Bs
B&Bs 12 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 8 plaatsen Lees de gids... →
Gasthuizen
Gasthuizen 7 plaatsen Lees de gids... →
Villa's
Villa's 4 plaatsen Lees de gids... →
Homestays
Homestays 1 plaatsen
Resorts
Resorts 1 plaatsen
Farm verblijven
Farm verblijven 1 plaatsen
Landhuizen
Landhuizen 1 plaatsen

Wat te doen in Marsala, Italië

Wateractiviteiten
Wateractiviteiten 3 Tours Lees de gids... →
Rondleidingen
Rondleidingen 1 Tours

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.