Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

Casa vacanze Colle Bidoni

Hotel Address 103 Via Pieve Di Chio, Santa cristina, Italië



Beschikbaarheid controleren

Over Casa vacanze Colle Bidoni

Casa Vacanze Colle Bidoni biedt een idyllisch retraite voor diegenen die rusten in Santa Cristina. Dit vakantiehuis ligt te midden van prachtige berguitzicht en straalt charme en comfort uit en biedt een perfecte uitstel van dagelijkse stress. Zet slechts 16 km van Piazza Grande, 31 km van Montepulciano Terme, en 31 km van Magione Motorspeedway, de belangrijkste locatie zorgt voor gemakkelijke toegang tot zowel lokale attracties als vrijetijdsactiviteiten.

Uitgerust met een ruime tuin en een privézwembad met een adembenemend uitzicht, is het pand geschikt voor zowel gezinnen als solo -reizigers. Elke eenheid heeft een gezellige leefruimte met een bank, een comfortabele zithoek en een flatscreen-tv. De kitchenette is volledig ingericht, inclusief een goed gevulde koelkast, een fornuis en essentieel kookgerei, ervoor zorgen dat maaltijden handig kunnen worden bereid. Gasten zullen het gratis gebruik van een waterkoker waarderen, waardoor ochtenden aangenamer worden.

Prive -badkamers zijn uitgerust met moderne voorzieningen zoals een haardroger, en elke kamer wordt verwarmd, waardoor de warmte wordt verbeterd tijdens koelere avonden. Buitenruimtes nodigen ontspanning uit, met een terras waar zonnebaden en genieten van al fresco maaltijden mogelijk zijn.

Voor jonge bezoekers voegt een speciaal kinderpool een leuk element toe aan de vakantie -ervaring. Casa Vacanze Colle Bidoni is ontworpen om tegemoet te komen aan verschillende behoeften, met niet-rokende accommodaties, gezinsvriendelijke omgevingen en huisdieren welkom. Gratis parkeren op locatie is beschikbaar, waardoor het gemak van aankomst en vertrek mogelijk is.

De nabijheid van het pand tot het MAEC Museum en het diocesane hoofdstukhuis toont het rijke culturele erfgoed van Cortona, terwijl de nabijgelegen luchthavens handige verbindingen bieden met verschillende bestemmingen. Met zijn serene setting, uitzonderlijke voorzieningen en gastvrije sfeer, is Casa Vacanze Colle Bidoni een ideale keuze voor een ontspannen uitje.


Boek een kamer

Faciliteiten

Huisdieren toegestaan

Huisdieren toegestaan

Buitenzwembad

Buitenzwembad

Uitzicht

Uitzicht

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Huizen

Huizen

Barbecue

Barbecue

Familiekamers

Familiekamers

Keuken

Keuken

Douche

Douche

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address 103 Via Pieve Di Chio, Santa cristina, Italië MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Casa vacanze Colle Bidoni

9.3 / 10

Uitstekend

Booking.com score
Booking.com 3 guest reviews, summarised by us 9.3
Housity 0 reviews written directly on our site –
Stayed here? Write a review

We read this property's reviews on Booking.com and sum up what guests say in our own words, next to reviews written directly on Housity. Every review shows where it comes from.

Booking.com: only guests who completed a stay can review there. We read those reviews and summarise them in our own words, so they are not word-for-word quotes and we don't show guest names. The score is the property's score on Booking.com.
Housity: reviews sent through the form on this page, shown as the guest wrote them. We check them before publishing, but we can't always confirm the stay.

Het huis is prachtig onderhouden.

Booking.com guest · summarised

De keuken is volledig uitgerust.

Booking.com guest · summarised

Het gebied is erg stil en vredig.

Booking.com guest · summarised

Write a review

Stayed here? Tell us in a minute.

Very badUitstekend

Published after a quick check, shown with the Housity mark and kept separate from Booking.com reviews.



Veelgestelde Vragen over Casa vacanze Colle Bidoni

Is parkeren bij Casa vacanze Colle Bidoni gratis?

Ja, parkeren bij Casa vacanze Colle Bidoni is gratis voor gasten.

Biedt Casa vacanze Colle Bidoni een binnen- of buitenzwembad?

Ja, de Outdoor Swimming Pool is beschikbaar voor gasten van Casa vacanze Colle Bidoni.

Biedt Casa vacanze Colle Bidoni keukenfaciliteiten aan?

Ja, Casa vacanze Colle Bidoni biedt toegang tot een keuken.

Mogen gasten huisdieren meenemen naar Casa vacanze Colle Bidoni?

Ja, gasten mogen huisdieren meenemen.



Accommodaties in Santa cristina, Italië

Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 1 plaatsen

Wat te doen in Santa cristina, Italië

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.