Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Casa Pase

Hotel Address Calle Iglesia, Sopeira, Spanje



Beschikbaarheid controleren

Over Casa Pase

Casa Pase in Sopeira is een charmant, landelijk toevluchtsoord met een tuin, terras, restaurant, bar en gratis WiFi in de gemeenschappelijke ruimtes. De accommodatie biedt gezinsvriendelijke accommodatie, een recreatieruimte en een speeltuin voor kinderen.

De kamers zijn uitgerust met airconditioning, een eigen badkamer met bidet, een schilderachtig uitzicht op het meer en de bergen, en een balkon. Elke kamer beschikt ook over een bureau, een televisie en gratis toiletartikelen voor extra comfort.

Het eigen restaurant serveert een mix van Catalaanse, Spaanse en lokale gerechten, vergezeld van een full-service bar. Er zijn speciale dieetmenu's beschikbaar en voor extra gemak is er roomservice beschikbaar.

Casa Pase ligt op 95 km van de luchthaven Lleida-Alguaire en is gunstig gelegen in de buurt van opmerkelijke bezienswaardigheden, waaronder Congost de Mont-rebei (29 km afstand) en de Assumpcio de Coll-kerk (26 km afstand). Gasten kunnen tijdens hun verblijf ook een nabijgelegen restaurant verkennen om hun eetgelegenheden te verrijken.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Ontbijt

Ontbijt

Voorzieningen

Restaurant

Restaurant

Bar

Bar

Gezin

Familiekamers

Familiekamers

Kamervoorzieningen

Roomservice

Roomservice

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin:
14:00 - 21:00

CheckoutKassa:
08:30 - 12:00
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Kamers

Casa Pase - Tweepersoonskamer Met 1 Of 2 Bedden

Tweepersoonskamer Met 1 Of 2 Bedden

Uitzicht op de bergen Uitzicht op het meer Oriëntatiepunt uitzicht Flatscreen-tv Eigen badkamer Airconditioning Balkon
12 M²
Casa Pase - Eenpersoonskamer

Eenpersoonskamer

Uitzicht op de bergen Uitzicht op het meer Oriëntatiepunt uitzicht Flatscreen-tv Eigen badkamer Airconditioning Balkon
10 M²
1 Eenpersoonsbed

1 Eenpersoonsbed

Casa Pase - Tweepersoonskamer

Tweepersoonskamer

Uitzicht op de bergen Uitzicht op het meer Oriëntatiepunt uitzicht Flatscreen-tv Eigen badkamer Airconditioning Balkon
15 M²
2 Eenpersoonsbedden

2 Eenpersoonsbedden

Casa Pase - Tweepersoonskamer Met 2 Aparte Bedden

Tweepersoonskamer Met 2 Aparte Bedden

Uitzicht op de bergen Uitzicht op het meer Oriëntatiepunt uitzicht Flatscreen-tv Eigen badkamer Airconditioning
12 M²
2 Eenpersoonsbedden

2 Eenpersoonsbedden

Casa Pase - Tweepersoonskamer Met 2 Aparte Bedden

Tweepersoonskamer Met 2 Aparte Bedden

Uitzicht op de bergen Uitzicht op het meer Oriëntatiepunt uitzicht Flatscreen-tv Eigen badkamer Airconditioning
12 M²
2 Eenpersoonsbedden

2 Eenpersoonsbedden


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 47 m van het centrum van Sopeira verwijderd!


Location Address Calle Iglesia, Sopeira, Spanje MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Casa Pase

8.4 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 8.4
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Casa Pase

Ligt Casa Pase dicht bij het stadscentrum van Sopeira?

Casa Pase bevindt zich op 0 km van het stadscentrum van Sopeira.

Wat zijn de inchecktijden bij Casa Pase?

De inchecktijd bij Casa Pase is 14:00 - 21:00.



Accommodaties in Sopeira, Spanje

Appartementen
Appartementen 1 plaatsen
Landhuizen
Landhuizen 1 plaatsen

Wat te doen in Sopeira, Spanje

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.