Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Casa Bea

Hotel Address 128 Via Indipendenza, 73059 Ugento, Italy, Italië



Beschikbaarheid controleren

Over Casa Bea

Casa Bea in Ugento biedt een comfortabel appartement met één slaapkamer met een moderne lay-out, met voorzieningen zoals een woonkamer met airconditioning, kitchenette en een eigen badkamer. Het ligt op 98 km van Brindisi - Salento Airport en biedt gemakkelijke toegang tot nabijgelegen attracties zoals Punta Pizzo Regional Reserve en Gallipoli treinstation. Met zijn ruime 60 m², gratis wifi en handige locatie, biedt Casa Bea een rustig toevluchtsoord voor gasten die comfort en ontspanning zoeken.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Huisdieren toegestaan

Huisdieren toegestaan

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Parkeren

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Gezin

Familiekamers

Familiekamers

Kamervoorzieningen

Keuken

Keuken

Douche

Douche

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Airconditioning

Airconditioning

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin:
15:00 - 21:00

CheckoutKassa:
08:00 - 10:00
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Kamers

Casa Bea - Appartement Met één Slaapkamer

Appartement Met één Slaapkamer

De hele plaats is van jou Uitzicht op de tuin Patio Keuken Flatscreen-tv Koffiezetapparaat Eigen badkamer Airconditioning Geluiddicht
60 M²
2 Eenpersoonsbedden

2 Eenpersoonsbedden

1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address 128 Via Indipendenza, 73059 Ugento, Italy, Italië MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Casa Bea

9.9 / 10

Uitstekend

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 9.9
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Casa Bea

Hoe laat kan ik inchecken bij Casa Bea?

Gasten kunnen bij Casa Bea inchecken vanaf 15:00 - 21:00.

Accepteert Casa Bea huisdieren?

Ja, Casa Bea accepteert huisdieren.

Is er een keuken beschikbaar bij Casa Bea?

Ja, er is een keuken beschikbaar bij Casa Bea.

Kan ik gratis parkeren bij Casa Bea?

Ja, Casa Bea biedt gratis parkeergelegenheid voor bezoekers.

Is airconditioning beschikbaar bij Casa Bea?

Ja, airconditioning is beschikbaar bij Casa Bea.



Accommodaties in Ugento, Italië

B&Bs
B&Bs 10 plaatsen
Appartementen
Appartementen 6 plaatsen
Gasthuizen
Gasthuizen 2 plaatsen
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 2 plaatsen
Landhuizen
Landhuizen 2 plaatsen
Onderhouden appartementen
Onderhouden appartementen 1 plaatsen

Wat te doen in Ugento, Italië

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.