Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Cantinho de luz

Hotel Address 98 Rua Benedito Monteiro Térreo, Guaratinguetá, CEP 12514-490, Brazil, Brazilië



Beschikbaarheid controleren

Over Cantinho de luz

Cantinho de Luz ligt in Guaratinguetá, 8,9 km van het busstation van Aparecida, 11 km van het nationale heiligdom, evenals 11 km van Nossa Senhora da Aparecida Observatory. Deze woning biedt toegang tot een balkon, gratis privéparkeren en gratis wifi.

Gelegen op de begane grond, heeft dit vakantiehuis 1 slaapkamer, een goed uitgeruste keuken met een kookplaat en een broodrooster, een woonkamer en een flatscreen-tv. Voor extra gemak kan de woning handdoeken en beddengoed bieden voor een extra lading.

Sao Benedito Church ligt op 9 km van het vakantiehuis, terwijl de oude basiliek op 10 km van het pand ligt. De dichtstbijzijnde luchthaven is São José Dos Campos Airport, 90 km van Cantinho de Luz.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Familiekamers

Familiekamers

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin: From 13:00 to 00:00

CheckoutKassa: From 10:00 to 11:00

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 4.3 km van het centrum van Guaratinguetá verwijderd!


Location Address 98 Rua Benedito Monteiro Térreo, Guaratinguetá, CEP 12514-490, Brazil, Brazilië MapZie op de kaart




Veelgestelde Vragen over Cantinho de luz

Mogen gasten gratis parkeren bij Cantinho de luz?

Ja, bezoekers kunnen zonder extra kosten parkeren.

Is Wi-Fi gratis in Cantinho de luz?

Ja, Wi-Fi is gratis.

Waar ligt Cantinho de luz ten opzichte van het centrum van Guaratinguetá?

Cantinho de luz biedt accommodatie op slechts 4.3 km van het hart van Guaratinguetá.

Wanneer begint het inchecken bij Cantinho de luz?

Je kunt inchecken bij Cantinho de luz vanaf From 13:00 to 00:00 .



Accommodaties in Guaratinguetá, Brazilië

Hotels
Hotels 7 plaatsen Lees de gids... →
Appartementen
Appartementen 3 plaatsen Lees de gids... →
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 2 plaatsen Lees de gids... →
Homestays
Homestays 1 plaatsen
Gasthuizen
Gasthuizen 1 plaatsen
Villa's
Villa's 1 plaatsen
Landhuizen
Landhuizen 1 plaatsen

Wat te doen in Guaratinguetá, Brazilië

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.