Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Brøndums Bed & Breakfast

Hotel Address Ifversensvej 27, 9800 Hjørring, Denmark, Denemarken



Beschikbaarheid controleren

Over Brøndums Bed & Breakfast

Brøndums Bed & Breakfast heeft uitzicht op de tuin, gratis wifi en gratis privéparkeren, gelegen in Hjørring, 13 km van Rubjerg Knude Lighthouse.

Een continentaal ontbijt is elke ochtend beschikbaar op de homestay.

Brøndums Bed & Breakfast is voorzien van een tuin- en zonnebrand, waar gasten van kunnen genieten als het weer het toelaat.

Faarup Sommerland ligt op 35 km van de accommodatie, terwijl Voergaard Castle op 41 km van het pand ligt. De dichtstbijzijnde luchthaven is Aalborg Airport, 49 km van Brøndums Bed & Breakfast.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin: From 4:00 PM to 6:00 PM

CheckoutKassa: From 10:00 AM to 12:00 PM

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address Ifversensvej 27, 9800 Hjørring, Denmark, Denemarken MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Brøndums Bed & Breakfast

9.0 / 10

Uitstekend

Booking.com score
Booking.com 0 guest reviews, summarised by us 9.0
Housity 0 reviews written directly on our site –
Stayed here? Write a review

We read this property's reviews on Booking.com and sum up what guests say in our own words, next to reviews written directly on Housity. Every review shows where it comes from.

Booking.com: only guests who completed a stay can review there. We read those reviews and summarise them in our own words, so they are not word-for-word quotes and we don't show guest names. The score is the property's score on Booking.com.
Housity: reviews sent through the form on this page, shown as the guest wrote them. We check them before publishing, but we can't always confirm the stay.

Write a review

Stayed here? Tell us in a minute.

Very badUitstekend

Published after a quick check, shown with the Housity mark and kept separate from Booking.com reviews.



Veelgestelde Vragen over Brøndums Bed & Breakfast

Biedt Brøndums Bed & Breakfast gratis parkeren voor gasten?

Ja, er zijn gratis parkeerplaatsen beschikbaar bij Brøndums Bed & Breakfast.

Wat zijn de inchecktijden bij Brøndums Bed & Breakfast?

De inchecktijd bij Brøndums Bed & Breakfast is From 4:00 PM to 6:00 PM .



Accommodaties in Hjørring, Denemarken

Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 7 plaatsen
Appartementen
Appartementen 5 plaatsen
Hotels
Hotels 3 plaatsen
Homestays
Homestays 2 plaatsen
B&Bs
B&Bs 2 plaatsen
Villa's
Villa's 2 plaatsen
Hostels
Hostels 1 plaatsen

Wat te doen in Hjørring, Denemarken

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.