Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

VILLA ALDA - Bilocali Vista Mare

Hotel Address Via Panoramica, Santa Cesarea Terme, Italië



Beschikbaarheid controleren

Over VILLA ALDA - Bilocali Vista Mare

Villa Alda - Bilocali Vista Mare in Santa Cesarea Term biedt een adembenemend uitzicht op zee in een gemakkelijke wandeling van het charmante Spiaggia di Porto Miggiano Beach. Deze villa ligt op iets meer dan 23 km van Roca en 30 km van Piazza Mazzini en biedt paren en gezinnen met voldoende ruimte en rust. Accommodaties hebben hier een ruime zithoek uitgerust met een bank, samen met een eetgedeelte en een volledig gevulde keuken met essentiële apparaten zoals een koelkast, fornuis en gebruiksvoorwerpen. Elke eenheid omvat een eigen badkamer, gratis Wi-Fi en comfortabel beddengoed. Sommige eenheden beschikken over terrassen en bieden uitzicht op Serene Street, perfect om na de activiteiten van een dag te ontspannen. De nabijheid van de villa tot nabijgelegen attracties zoals Museo del Parco Dei Guerrieri draagt ​​bij aan zijn aantrekkingskracht. Gratis parkeren, gratis wifi, niet-rokende kamers, gezinsvriendelijke opties, appartementen, uitzicht op zee, balkons, eigen badkamer, douches, keukens en een schilderachtige tuin verbeteren de algehele ervaring. Voor degenen die op zoek zijn naar ontspanning, belooft Villa Alda een vredige terugtocht te midden van pittoreske kustlandschappen.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

Uitzicht

Uitzicht

Uitzicht op zee

Uitzicht op zee

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Appartementen

Appartementen

Familiekamers

Familiekamers

Keuken

Keuken

Douche

Douche

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Balkon

Balkon

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 587 m van het centrum van Santa Cesarea Terme verwijderd!


Location Address Via Panoramica, Santa Cesarea Terme, Italië MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van VILLA ALDA - Bilocali Vista Mare

9.1 / 10

Uitstekend

Booking.com score
Booking.com 3 guest reviews, summarised by us 9.1
Housity 0 reviews written directly on our site
Stayed here? Write a review

We read this property's reviews on Booking.com and sum up what guests say in our own words, next to reviews written directly on Housity. Every review shows where it comes from.

Booking.com: only guests who completed a stay can review there. We read those reviews and summarise them in our own words, so they are not word-for-word quotes and we don't show guest names. The score is the property's score on Booking.com.
Housity: reviews sent through the form on this page, shown as the guest wrote them. We check them before publishing, but we can't always confirm the stay.

Het pand biedt een uitgebreid assortiment voorzieningen.

Booking.com guest · summarised

De accommodatie biedt uitzonderlijk comfort en ontspanning.

Booking.com guest · summarised

De schilderachtige locatie verbetert de algehele ervaring.

Booking.com guest · summarised

Write a review

Stayed here? Tell us in a minute.

Very badUitstekend

Published after a quick check, shown with the Housity mark and kept separate from Booking.com reviews.



Veelgestelde Vragen over VILLA ALDA - Bilocali Vista Mare

Beschikt VILLA ALDA - Bilocali Vista Mare over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij VILLA ALDA - Bilocali Vista Mare.

Kunnen gasten een keuken gebruiken bij VILLA ALDA - Bilocali Vista Mare?

Ja, gasten van VILLA ALDA - Bilocali Vista Mare kunnen een keuken gebruiken.

Biedt VILLA ALDA - Bilocali Vista Mare gratis parkeren voor gasten?

Ja, er zijn gratis parkeerplaatsen beschikbaar bij VILLA ALDA - Bilocali Vista Mare.

Ligt VILLA ALDA - Bilocali Vista Mare dicht bij het stadscentrum van Santa Cesarea Terme?

VILLA ALDA - Bilocali Vista Mare bevindt zich op 0.6 km van het stadscentrum van Santa Cesarea Terme.



Accommodaties in Santa Cesarea Terme, Italië

Hotels
Hotels 12 plaatsen Lees de gids... →
Appartementen
Appartementen 9 plaatsen Lees de gids... →
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 4 plaatsen Lees de gids... →
Onderhouden appartementen
Onderhouden appartementen 2 plaatsen Lees de gids... →
B&Bs
B&Bs 1 plaatsen
Farm verblijven
Farm verblijven 1 plaatsen
Villa's
Villa's 1 plaatsen
Vakantieparken
Vakantieparken 1 plaatsen

Wat te doen in Santa Cesarea Terme, Italië

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.