Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Hilltop Tiny House

Hotel Address 160 Scotts Road, Tallarook, VIC 3659, Australia, 3659 Tallarook, Australia, Australië



Beschikbaarheid controleren

Over Hilltop Tiny House

Hilltop Tiny House ligt in Tallarook. Deze woning biedt toegang tot een patio en gratis privéparkeren. Het pand is niet roken en ligt op 45 km van het treinstation van Nagambie.

Het verblijf van de boerderij bestaat uit 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en 1 badkamer met een inloopdouche en gratis toiletartikelen. Handdoeken en beddengoed zijn verkrijgbaar in het verblijf van de boerderij. Er is ook een zithoek en een open haard.

Een minimarket is beschikbaar bij het verblijf in de boerderij.

Gasten op de boerderijverblijf kunnen genieten van activiteiten in en rond Tallarook, zoals wandelen en wandelen. Hilltop Tiny House heeft een picknickplaats en een terras.

De dichtstbijzijnde luchthaven is Essendon Fields Airport, 83 km van de accommodatie.


Boek een kamer


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 3.6 km van het centrum van Tallarook verwijderd!


Location Address 160 Scotts Road, Tallarook, VIC 3659, Australia, 3659 Tallarook, Australia, Australië MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Hilltop Tiny House

8.0 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 8.0
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Hilltop Tiny House

Waar ligt Hilltop Tiny House ten opzichte van het centrum van Tallarook?

Hilltop Tiny House biedt accommodatie op slechts 3.6 km van het hart van Tallarook.



Accommodaties in Tallarook, Australië

Hotels
Hotels 1 plaatsen
B&Bs
B&Bs 1 plaatsen

Wat te doen in Tallarook, Australië

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.