Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

Au boitissandeau

Hotel Address 2 Rue Du Bois Tissandeau, Saint-paul-en-pareds, Frankrijk



Beschikbaarheid controleren


Het pand, op 14 km van Puy du Fou -themapark en met een indrukwekkend scala aan voorzieningen, biedt gasten een serene retraite genesteld op het pittoreske platteland. Met gratis wifi, voldoende gratis privéparkeren en een prachtig terras met uitzicht op het omliggende landschap, belooft deze accommodatie een comfortabel verblijf met elk denkbaar comfort. Gelegen op slechts 40 km van het treinstation van Cholet en zich gunstig in de buurt van het Cholet Textile Museum bevindt, kunnen bezoekers gemakkelijk lokale attracties verkennen en zich onderdompelen in het rijke culturele erfgoed van de regio.

Genesteld in het hart van Saint-Paul-En-Pararen, heeft het pand verschillende nabijgelegen recreatieve mogelijkheden, waaronder vissen en wandelen, waardoor gasten volledig kunnen omgaan met de charmes van de natuur. Hoewel dicht bij verschillende bestemmingen zoals Cholet Golf Course (42 km afstand) en Natur'zoo (47 km), kunnen reizigers ook profiteren van de vele musea binnen handbereik, waaronder de Abaye de la Grainetière (ongeveer 5,1 km). Voor degenen die op zoek zijn naar vliegreizen ligt Nantes Atlantique Airport op ongeveer 81 km van het pand, waardoor het transport zowel handig als toegankelijk is.

Met zijn ruime leefruimte van 52 vierkante meter, is deze accommodatie geschikt voor zowel gezinnen als individuen en biedt alles wat nodig is voor een gedenkwaardige vakantie. Genieten van een goed uitgeruste keuken uitgerust met moderne apparaten, kunnen gasten heerlijke maaltijden bereiden en genieten van huisgemaakte keuken. Een flatscreen-tv zorgt voor entertainment tijdens downtime, terwijl de gratis toegang tot het dakterras een adembenemend uitzicht op de omgeving biedt, perfect om te ontspannen na een dag doorgebracht met het verkennen van de omgeving.

Of u nu op zoek bent naar ontspanning, avontuur of gewoon wilt genieten van de schoonheid van het landelijke Frankrijk, Au Boitissandeau biedt een ideale ontsnapping, waarbij de nabijheid van grote attracties wordt gecombineerd met een rustige omgeving die bevorderlijk is voor rust en verjonging.


Boek een kamer


Over Au boitissandeau

Faciliteiten

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers

Familiekamers

Familiekamers

Gehele appartement

Gehele appartement

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Privé Badkamer

Privé Badkamer

Douche

Douche

Keuken

Keuken

Terras

Terras


Regels

CheckinCheckin: 16:00 - 23:30

CheckoutKassa: 06:00 - 10:00

Locatie

Location Address 2 Rue Du Bois Tissandeau, Saint-paul-en-pareds, Frankrijk MapZie op de kaart


Wat mensen zeggen over Au boitissandeau

Positive Review

De locatie van 'Au Boittissandeau' is perfect om naar Puy Du Fou te komen.

Positive Review

Een beetje meer, een uitstekende bakkerij op een paar stappen van het huis en een zeer . . .

Positive Review

De nabijheid van Puy du Fou, de voorzieningen van de accommodatie . . .

Positive Review

De plaats, de locatie dicht bij Puy du Fou

Positive Review

De interieurindeling en het kleine, koele, beschut terras!

Positive Review

Dit is een klein, goed uitgerust huis met één verdieping. Ik waardeerde vooral de Italiaanse douche en de grote . . .

Positive Review

Gite 15 minuten van Puy du Fou, bakkerij naast de deur en supermarkt 15 minuten afstand. Rustig en aangename gite

Positive Review

Perfect voor een bezoek aan Puy du Fou, schone en aangename accommodatie


Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over Au boitissandeau

Biedt Au boitissandeau gratis parkeren voor gasten?

Ja, er zijn gratis parkeerplaatsen beschikbaar bij Au boitissandeau.

Wat zijn de inchecktijden bij Au boitissandeau?

De inchecktijd bij Au boitissandeau is 16:00 - 23:30.

Beschikt Au boitissandeau over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij Au boitissandeau.

Kunnen gasten een keuken gebruiken bij Au boitissandeau?

Ja, gasten van Au boitissandeau kunnen een keuken gebruiken.



Accommodaties in Saint-paul-en-pareds, Frankrijk

Appartementen (2)
Vakantiewoningen (2)
Homestays (1)
Vakantiehuizen (1)

Wat te doen in Saint-paul-en-pareds, Frankrijk

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.