Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

My Space Barcelona Pool City Center

Hotel Address Roger De Flor, 70, Eixample, Barcelona, Spanje



Beschikbaarheid controleren

Over My Space Barcelona Pool City Center

Deze appartementen liggen in het hart van Barcelona, ​​op slechts 200 meter van de Arc de Triomf. Ze bieden een zonneterras op het dak met een buitenzwembad en gratis WiFi. Ciutadella Park ligt op vijf minuten lopen.

De appartementen van My Space Barcelona Pool City Centre zijn stijlvol ingericht en beschikken over een eigen balkon met uitzicht op de stad. Elke unit beschikt over een ruime woon- en eetkamer met banken, een eettafel en een plasma-tv. De keuken is uitgerust met een wasmachine, oven en koelkast. Handdoeken en beddengoed zijn aanwezig.

Binnen vijf minuten lopen vindt u een selectie aan bars, winkels en restaurants. De levendige boulevard Passeig del Born is te voet in 15 minuten te bereiken.

Zowel het Picasso Museum als het Chocolademuseum liggen op 15 minuten lopen van de accommodatie, en de kathedraal van Barcelona ligt op 1,2 km afstand.

Metro- en treinstations Arc de Triomf liggen op slechts twee minuten lopen van de appartementen, terwijl bussen naar de luchthaven El Prat vertrekken vanaf het Plaza de Catalunya, een kilometer verderop.

Let op: Alle check-ins vinden plaats op ons kantoor. Voor aankomsten na 20.00 uur geldt een toeslag van € 50,- en dient vooraf met de gastheer te worden geregeld. Gasten dienen vóór 18:00 uur alle betalingen te voldoen en het contract te ondertekenen. Vroeg inchecken tijdens kantooruren is op aanvraag mogelijk, onder voorbehoud van beschikbaarheid, tegen een toeslag van € 50.

Bij de receptie is van 11:00 tot 20:00 uur bagageopslag beschikbaar voor € 5 per tas.

Bij een verblijf langer dan 28 nachten kan de accommodatie na het reserveren om documentatie vragen. Als u dit niet verstrekt, kan dit leiden tot annulering volgens de annuleringsvoorwaarden.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

Pendeldienst

Pendeldienst

Buitenzwembad

Buitenzwembad

Aangewezen rookruimte

Aangewezen rookruimte

Familiekamers

Familiekamers

Lift

Lift

Airconditioning

Airconditioning

Verwarming

Verwarming

Terras

Terras

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin: 15:00 - 00:00

CheckoutKassa: -
Pets AllowedHuisdieren zijn toegestaan

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 1.2 km van het centrum van Barcelona verwijderd!


Location Address Roger De Flor, 70, Eixample, Barcelona, Spanje MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van My Space Barcelona Pool City Center

We read this property's reviews on Booking.com and sum up what guests say in our own words, next to reviews written directly on Housity. Every review shows where it comes from.

Booking.com: only guests who completed a stay can review there. We read those reviews and summarise them in our own words, so they are not word-for-word quotes and we don't show guest names. The score is the property's score on Booking.com.
Housity: reviews sent through the form on this page, shown as the guest wrote them. We check them before publishing, but we can't always confirm the stay.

Write a review

Stayed here? Tell us in a minute.

Very badUitstekend

Published after a quick check, shown with the Housity mark and kept separate from Booking.com reviews.



Veelgestelde Vragen over My Space Barcelona Pool City Center

Wat is de afstand tussen My Space Barcelona Pool City Center en het centrum van Barcelona?

De afstand tussen My Space Barcelona Pool City Center en het centrum van Barcelona bedraagt 1.2 km.

Biedt My Space Barcelona Pool City Center luchthaventransfers aan?

Ja, luchthavenvervoer is beschikbaar bij My Space Barcelona Pool City Center.

Is er gratis Wi-Fi bij My Space Barcelona Pool City Center?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij My Space Barcelona Pool City Center.

Hoe laat kan ik inchecken bij My Space Barcelona Pool City Center?

Gasten kunnen bij My Space Barcelona Pool City Center inchecken vanaf 15:00 - 00:00.

Is er een zwembad beschikbaar bij My Space Barcelona Pool City Center?

Ja, My Space Barcelona Pool City Center biedt gasten toegang tot de Outdoor Swimming Pool.

Is airconditioning beschikbaar bij My Space Barcelona Pool City Center?

Ja, airconditioning is beschikbaar bij My Space Barcelona Pool City Center.



Accommodaties in Barcelona, Spanje

Appartementen
Appartementen 409 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 225 plaatsen Lees de gids... →
Gasthuizen
Gasthuizen 49 plaatsen Lees de gids... →
B&Bs
B&Bs 31 plaatsen Lees de gids... →
Hostels
Hostels 16 plaatsen Lees de gids... →
Onderhouden appartementen
Onderhouden appartementen 13 plaatsen Lees de gids... →
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 6 plaatsen Lees de gids... →
Homestays
Homestays 5 plaatsen
Boten
Boten 4 plaatsen
Villa's
Villa's 3 plaatsen Lees de gids... →
Lodges
Lodges 1 plaatsen

Wat te doen in Barcelona, Spanje

Dagtochten
Dagtochten 12 Tours Lees de gids... →
Toegangsbewijzen
Toegangsbewijzen 8 Tours Lees de gids... →
Rondleidingen
Rondleidingen 8 Tours Lees de gids... →
Transporten
Transporten 4 Tours Lees de gids... →
Stadskaarten
Stadskaarten 3 Tours Lees de gids... →
Wateractiviteiten
Wateractiviteiten 2 Tours Lees de gids... →
Privérondleidingen
Privérondleidingen 1 Tours
Avonturen
Avonturen 1 Tours
Workshops of klassen
Workshops of klassen 1 Tours

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.