Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Appartement Hyper centre Silencieux Lumineux

Hotel Address 6 Grande Rue Maurice Viollette, Dreux, Frankrijk



Beschikbaarheid controleren

Over Appartement Hyper centre Silencieux Lumineux

Appartement Hyper Center Silencieux Lumineux, genesteld in het hart van Dreux, biedt een serene retraite binnen gemakkelijk bereik van belangrijke attracties. Deze luxueuze woning, met een lay-out met airconditioning, ligt gemakkelijk op slechts 13 minuten lopen van Joel Cauchon Stadium en staat ongeveer 23 km afstand van het treinstation van Chartres. Uitgerust met gratis wifi -toegang door het terrein, kunnen gasten ontspannen en verbonden blijven terwijl ze genieten van het comfort van huis.

Onder zijn voorzieningen heeft het appartement een ATM-faciliteit voor snelle opnames van contanten en privé-check-in/check-outdiensten, waardoor een soepele overgang tussen verblijf wordt gewaarborgd. Gasten zullen de opname van een flatscreen-tv, een goed uitgeruste keuken met essentiële apparaten waarderen, zoals een magnetron, een zithoek en een wasmachine, waardoor kook- en wastaken probleemloos maken.

De badkamer bij Appartement Hyper Center Silencieux Lumineux is uitgerust met een douche en biedt gasten voldoende gelegenheid om zichzelf op te frissen na het verkennen van de lokale gebieden. Privacyliefhebbers zullen genieten van de exclusieve privé -ingang en een gevoel van afzondering bieden tijdens hun verblijf.

Populaire bestemmingen in de buurt zijn het treinstation van Dreux, Parc des Expositions de Dreux en de indrukwekkende Chapelle Royale Saint-Louis. Voor diegenen die geïnteresseerd zijn in culturele ervaringen, de Musée des Vignerons et Artisans Drouais, Musée AFCVM "Le Prix de la Liberté", Musée d'Art et Histoire (Marcel Dessal), en Musée du Rétro Mobile Club Drouais aanbieden verrijken bezoeken.

Bovendien hebben bewoners het gemak van het bezoeken van winkels, restaurants en cafés in de buurt, allemaal op loopafstand. Nabijgelegen luchthavens zijn onder meer Paris-Orly, dat op ongeveer 51 km afstand ligt, wat gemakkelijk toegang biedt tot verschillende internationale vluchten.

Samenvattend combineert Appartement Hyper Center Silencieux Lumineux comfort, toegankelijkheid en luxe, waardoor het de ideale keuze is voor reizigers die op zoek zijn naar een rustig maar handig verblijf in de bruisende stad Deux.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Uitzicht

Uitzicht

Parkeren

Parkeren

Keuken

Keuken

Douche

Douche

Wasmachine

Wasmachine

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Airconditioning

Airconditioning

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 107 m van het centrum van Dreux verwijderd!


Location Address 6 Grande Rue Maurice Viollette, Dreux, Frankrijk MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Appartement Hyper centre Silencieux Lumineux

6.0 / 10

Goed

Booking.com score
Booking.com 0 guest reviews, summarised by us 6.0
Housity 0 reviews written directly on our site –
Stayed here? Write a review

We read this property's reviews on Booking.com and sum up what guests say in our own words, next to reviews written directly on Housity. Every review shows where it comes from.

Booking.com: only guests who completed a stay can review there. We read those reviews and summarise them in our own words, so they are not word-for-word quotes and we don't show guest names. The score is the property's score on Booking.com.
Housity: reviews sent through the form on this page, shown as the guest wrote them. We check them before publishing, but we can't always confirm the stay.

Write a review

Stayed here? Tell us in a minute.

Very badUitstekend

Published after a quick check, shown with the Housity mark and kept separate from Booking.com reviews.



Veelgestelde Vragen over Appartement Hyper centre Silencieux Lumineux

Kunnen gasten een keuken gebruiken bij Appartement Hyper centre Silencieux Lumineux?

Ja, gasten van Appartement Hyper centre Silencieux Lumineux kunnen een keuken gebruiken.

Hebben de kamers van Appartement Hyper centre Silencieux Lumineux airconditioning?

Ja, de kamers van Appartement Hyper centre Silencieux Lumineux hebben airconditioning.

Ligt Appartement Hyper centre Silencieux Lumineux dicht bij het stadscentrum van Dreux?

Appartement Hyper centre Silencieux Lumineux bevindt zich op 0.1 km van het stadscentrum van Dreux.

Beschikt Appartement Hyper centre Silencieux Lumineux over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij Appartement Hyper centre Silencieux Lumineux.



Accommodaties in Dreux, Frankrijk

Appartementen
Appartementen 13 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 5 plaatsen Lees de gids... →
Homestays
Homestays 1 plaatsen

Wat te doen in Dreux, Frankrijk

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.