Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Apartment Tunis 2 Near airport

Hotel Address Ibn Mandhour Cité Enozha Appartement N 3 Bloc Basma Résidence Sana, Ariana, Tunesië



Beschikbaarheid controleren

Over Apartment Tunis 2 Near airport

Appartement Tunis 2 in de buurt van de luchthaven is gunstig gelegen in de buurt van Salammbo Tophet Archaeological Museum en Belvedre Parc, op slechts 11 km afstand van de luchthaven en 4,3 km van het stadscentrum. Dit ruime appartement heeft een balkon en een privé -ingang en biedt een panoramisch uitzicht op de omliggende tuinen en terrassen. Gasten zullen alles vinden wat ze nodig hebben in dit charmante pand, dat een volledig uitgeruste keuken, een satelliet flatscreen-tv en een mini-markt omvat. Met zijn lay-out met 1 slaapkamer is het perfect voor mensen die comfort en gemak zoeken. Gratis Wi-Fi, gratis parkeren en een 24-uurs receptie maken hier blijven zo gemakkelijk mogelijk. Het appartement wordt ook geleverd met airconditioning, waardoor iedereen tijdens hun verblijf comfortabel blijft. Voor extra ontspanning is er een eetgedeelte buiten waar je kunt genieten van de serene sfeer. Met deze locatie kunnen gasten nabijgelegen attracties zoals Carthage Golf (4,5 km), Habib Bourguiba Avenue (5,6 km) en de bruisende straten van Tunis verkennen. Of u nu op zoek bent naar een vredig toevluchtsoord of een handige uitvalsbasis voor sightseeing, dit appartement vinkt alle juiste vakjes aan.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis wifi

Gratis wifi

Huisdieren toegestaan

Huisdieren toegestaan

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Uitzicht

Uitzicht

Uitzicht

Parkeren

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Gezin

Familiekamers

Familiekamers

Kamervoorzieningen

Bad

Bad

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Airconditioning

Airconditioning

Balkon

Balkon

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Kamers

Apartment Tunis 2 Near airport - Appartement Met Uitzicht Op De Tuin

Appartement Met Uitzicht Op De Tuin

90 M²
Gratis wifi De hele plaats is van jou Uitzicht op de tuin Keuken Flatscreen-tv Eigen badkamer Airconditioning Balkon Terras
1 Kingsize Bed

1 Kingsize Bed

2 Slaapbanken

2 Slaapbanken


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address Ibn Mandhour Cité Enozha Appartement N 3 Bloc Basma Résidence Sana, Ariana, Tunesië MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Apartment Tunis 2 Near airport

5.8 / 10

Goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 5.8
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Apartment Tunis 2 Near airport

Kan ik gratis parkeren bij Apartment Tunis 2 Near airport?

Ja, Apartment Tunis 2 Near airport biedt gratis parkeergelegenheid voor bezoekers.

Is airconditioning beschikbaar bij Apartment Tunis 2 Near airport?

Ja, airconditioning is beschikbaar bij Apartment Tunis 2 Near airport.

Is er gratis Wi-Fi bij Apartment Tunis 2 Near airport?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij Apartment Tunis 2 Near airport.

Accepteert Apartment Tunis 2 Near airport huisdieren?

Ja, Apartment Tunis 2 Near airport accepteert huisdieren.



Accommodaties in Ariana, Tunesië

Appartementen
Appartementen 14 plaatsen

Wat te doen in Ariana, Tunesië

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.