Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

Chez mami fatiha

Hotel Address Avenu Mohamed 6, Fez, Marokko



Beschikbaarheid controleren

Over Chez mami fatiha

Chez Mami Fatihah biedt een uitnodigende accommodatie in het hart van Fez, op slechts een steenworp afstand van het bruisende Batha Square en historische Bab Bou Jeloud. Dit onlangs gerenoveerde appartement ligt tussen de Serene Royal Palace FES en het bruisende treinstation en biedt gasten voldoende comfort en gemak.

Bij aankomst zullen gasten zich in een goed uitgerust huis bevinden, compleet met een ruime slaapkamer, een gezellige woonkamer en een volledig gevulde keuken met benodigdheden zoals een magnetron en waterkoker. Het appartement beschikt over een moderne badkamer met een luxe inloopdouche en gratis toiletartikelen, waardoor een spa-achtige ervaring wordt gewaarborgd.

Voor extra privacy en luxe omvat het appartement een privé -ingang, waardoor gasten een ongeëvenaarde vrede en rust bieden. Gasten kunnen genieten van hun verblijf in een ruimte die echt van hen aanvoelt, met alle voorzieningen bij de hand.

Op slechts een korte wandeling ligt Musée Batha en biedt een kijkje in het rijke culturele erfgoed van het oude Fez. Bovendien is Al Nejjarine op slechts vijf minuten rijden, waardoor het gemakkelijk is om de levendige buurten en markten van de stad te verkennen.

Of u nu met familie reist of een rustig toevluchtsoord zoekt, Chez Mami Fatihah biedt een perfecte mix van comfort, gemak en historische charme. Met zijn toplocatie kunnen gasten gemakkelijk verschillende attracties bereiken op loopafstand of door een korte taxirit te maken.

Met gratis Wi-Fi, een eigen parkeerplaats, niet-rokende kamers en een reeks faciliteiten, waaronder een volledig uitgeruste keuken, airconditioning en gratis toiletartikelen, is dit appartement geschikt voor verschillende behoeften en voorkeuren. Of u er de voorkeur aan geeft om te ontspannen in het comfort van uw eigen huis of de stad verkent, Chez Mami Fatihah belooft een gedenkwaardig verblijf.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Familiekamers

Familiekamers

Keuken

Keuken

Douche

Douche

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Airconditioning

Airconditioning

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin: 2:00 PM

CheckoutKassa: 12:00 PM - 1:00 PM

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address Avenu Mohamed 6, Fez, Marokko MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Chez mami fatiha

9.5 / 10

Uitstekend

Booking.com score
Booking.com 4 guest reviews, summarised by us 9.5
Housity 0 reviews written directly on our site
Stayed here? Write a review

We read this property's reviews on Booking.com and sum up what guests say in our own words, next to reviews written directly on Housity. Every review shows where it comes from.

Booking.com: only guests who completed a stay can review there. We read those reviews and summarise them in our own words, so they are not word-for-word quotes and we don't show guest names. The score is the property's score on Booking.com.
Housity: reviews sent through the form on this page, shown as the guest wrote them. We check them before publishing, but we can't always confirm the stay.

De plaats is volledig uitgerust met alles wat u nodig heeft.

Booking.com guest · summarised

De gastheer is erg gastvrij en behulpzaam.

Booking.com guest · summarised

Het gebied is zeer veilig en bewaakt.

Booking.com guest · summarised

Ik heb genoten van mijn verblijf.

Booking.com guest · summarised

Write a review

Stayed here? Tell us in a minute.

Very badUitstekend

Published after a quick check, shown with the Housity mark and kept separate from Booking.com reviews.



Veelgestelde Vragen over Chez mami fatiha

Hebben gasten toegang tot gratis Wi-Fi bij Chez mami fatiha?

Ja, Chez mami fatiha heeft overal gratis Wi-Fi.

Vanaf welk tijdstip is check-in mogelijk bij Chez mami fatiha?

Check-in is beschikbaar bij Chez mami fatiha vanaf 2:00 PM

You need - let the property know what time you'll be arriving in advance..

Biedt Chez mami fatiha keukenfaciliteiten aan?

Ja, Chez mami fatiha biedt toegang tot een keuken.

Is parkeren bij Chez mami fatiha gratis?

Ja, parkeren bij Chez mami fatiha is gratis voor gasten.

Is er AC beschikbaar bij Chez mami fatiha?

Ja, gasten van Chez mami fatiha kunnen genieten van kamers met airconditioning.



Accommodaties in Fez, Marokko

Appartementen
Appartementen 25 plaatsen
Gasthuizen
Gasthuizen 11 plaatsen
Hotels
Hotels 9 plaatsen
Homestays
Homestays 6 plaatsen
B&Bs
B&Bs 6 plaatsen
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 2 plaatsen

Wat te doen in Fez, Marokko

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.