Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

Appartamento Mare Nostrum by SMART-HOME

Hotel Address 7 Via Della Cornice, Pietra Ligure, Italië



Beschikbaarheid controleren

Over Appartamento Mare Nostrum by SMART-HOME

Het appartement merrie Nostrum bij Smart-Home in Pietra Ligure biedt comfortabele accommodatie op slechts 1,6 km van Borgio Verezzi Beach en 5,6 km van de grotten van Toirano. Deze charmante residentie is gelegen in een historisch gebouw gebouwd in 1960 en heeft een lift voor gemak en privacy. Gasten genieten toegang tot het ruime balkon- en Serene Street-uitzicht, samen met voorzieningen zoals een volledig uitgeruste keuken, een flatscreen televisie en privé-check-in/check-outdiensten. Het appartement heeft een slaapkamer, een gezellige woonkamer en een badkamer met een bidet en badkuip. Extra comfort omvatten handdoeken en beddengoed. Niet-rokers kunnen gerust zijn, omdat het onroerend goed voldoet aan rookvoorschriften.

Nabijgelegen attracties omvatten Museo Archaeologico del Finale (5,2 km), Museo Dell'orologio da Torre "G. B. Bergallo" (5,1 km) en Museo Etnografische della Val Varatella (beide gelegen op 5,7 km). Handig gelegen in de buurt van Alassio Tourist Port (11 km), zullen bezoekers veel mogelijkheden voor verkenning vinden. Voor degenen die reizen vanuit Genua Cristoforo Colombo Airport (40 km), de dichtstbijzijnde luchthaven, duurt de reis ongeveer 30 minuten met de auto. Deze uitnodigende verblijfplaats is perfect voor reizigers die op zoek zijn naar een rustige terugtocht te midden van schilderachtige kustlandschappen.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Huisdieren toegestaan

Huisdieren toegestaan

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Parkeren

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Kamervoorzieningen

Keuken

Keuken

Wasmachine

Wasmachine

Bad

Bad

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Balkon

Balkon

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 1.2 km van het centrum van Pietra Ligure verwijderd!


Location Address 7 Via Della Cornice, Pietra Ligure, Italië MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Appartamento Mare Nostrum by SMART-HOME

7.8 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 18 gastbeoordelingen, door ons samengevat 7.8
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Zeer attente en beleefde gastheren

Booking.com-gast · samengevat

Geweldige locatie

Booking.com-gast · samengevat

Het appartement erg schoon en rustig

Booking.com-gast · samengevat

De keuken is heel goed uitgerust

Booking.com-gast · samengevat

Schoon en goed onderhouden appartement . . .

Booking.com-gast · samengevat

Zeer vriendelijke en super nuttige gastheer

Booking.com-gast · samengevat

Sterk aanbevolen

Booking.com-gast · samengevat

Nabij het station en het centrum van Pietra Ligure

Booking.com-gast · samengevat

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Appartamento Mare Nostrum by SMART-HOME

Zijn huisdieren toegestaan bij Appartamento Mare Nostrum by SMART-HOME?

Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Appartamento Mare Nostrum by SMART-HOME.

Is er gratis parkeergelegenheid bij Appartamento Mare Nostrum by SMART-HOME?

Ja, gasten van Appartamento Mare Nostrum by SMART-HOME kunnen gratis parkeren.

Heeft Appartamento Mare Nostrum by SMART-HOME een keuken?

Ja, Appartamento Mare Nostrum by SMART-HOME biedt keukenfaciliteiten.

Hoe ver ligt Appartamento Mare Nostrum by SMART-HOME van het centrum van Pietra Ligure?

Appartamento Mare Nostrum by SMART-HOME ligt op 1.2 km van het centrum van Pietra Ligure.



Accommodaties in Pietra Ligure, Italië

Appartementen
Appartementen 35 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 16 plaatsen Lees de gids... →
Onderhouden appartementen
Onderhouden appartementen 8 plaatsen Lees de gids... →
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 7 plaatsen Lees de gids... →
Gasthuizen
Gasthuizen 6 plaatsen Lees de gids... →
B&Bs
B&Bs 5 plaatsen Lees de gids... →
Farm verblijven
Farm verblijven 2 plaatsen Lees de gids... →

Wat te doen in Pietra Ligure, Italië

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.