Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Marrileva-Folgarida, Apartmán v Residence Albare

Hotel Address Residence Albaré Marilleva 1400 38020, Mezzana, Italië



Beschikbaarheid controleren

Over Marrileva-Folgarida, Apartmán v Residence Albare

Marrileva-Folgarida, Apartmán V Residence Albare, biedt uitzonderlijke accommodatie in Mezzana, met een charmant terras met uitzicht op weelderige landschappen. Deze woning heeft een goed uitgeruste suite met twee ruime slaapkamers, twee levendige woonkamers, een volledig gevulde keuken en een elegante badkamer. Gasten genieten van het gemak van een lift, wifi in het terrein en gratis ski-opslagruimte. De woning is geschikt voor zowel families als solo -reizigers en biedt een comfortabel huis weg van huis.

Als aanvulling op het belangrijkste appartement, omvat Marrileva-Folgarida, Apartmán tegen Residence Albare, extra voorzieningen zoals een snackbar en een kleine supermarkt. Voor degenen die op zoek zijn naar avontuur, biedt het gebied verschillende recreatieve mogelijkheden, waaronder een speelruimte voor kinderen en directe toegang tot skihellingen. Bovendien hebben bewoners gemakkelijke toegang tot lokale musea zoals de Museo Delle Guide, Ecomuseo Val Di Peio en Mulino Museo Dell'ape.

De nabijheid van Tonale Pass zorgt voor het hele jaar door activiteiten, waardoor deze locatie ideaal is voor buitenliefhebbers. De luchthaven van Bolzano ligt op ongeveer 52 km afstand en biedt handige vluchten om verdere bestemmingen te verkennen. Met zijn toplocatie en talloze attracties biedt Marrileva-Folgarida, Apartmán V Residence Albare, een onvergetelijk verblijf voor bezoekers die zich willen onderdompelen in alpine charme en ontspanning.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Overdekt zwembad

Overdekt zwembad

Uitzicht

Uitzicht

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Restaurant

Restaurant

Bar

Bar

Familiekamers

Familiekamers

Fitnesscentrum

Fitnesscentrum

Skiën

Skiën

Roomservice

Roomservice

Bad of douche

Bad of douche

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin: 5:00 PM - 8:00 PM

CheckoutKassa: 8:00 AM - 10:00 AM

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address Residence Albaré Marilleva 1400 38020, Mezzana, Italië MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Marrileva-Folgarida, Apartmán v Residence Albare

6.3 / 10

Goed

Booking.com score
Booking.com 0 guest reviews, summarised by us 6.3
Housity 0 reviews written directly on our site –
Stayed here? Write a review

We read this property's reviews on Booking.com and sum up what guests say in our own words, next to reviews written directly on Housity. Every review shows where it comes from.

Booking.com: only guests who completed a stay can review there. We read those reviews and summarise them in our own words, so they are not word-for-word quotes and we don't show guest names. The score is the property's score on Booking.com.
Housity: reviews sent through the form on this page, shown as the guest wrote them. We check them before publishing, but we can't always confirm the stay.

Write a review

Stayed here? Tell us in a minute.

Very badUitstekend

Published after a quick check, shown with the Housity mark and kept separate from Booking.com reviews.



Veelgestelde Vragen over Marrileva-Folgarida, Apartmán v Residence Albare

Hoe laat kan ik inchecken bij Marrileva-Folgarida, Apartmán v Residence Albare?

Gasten kunnen bij Marrileva-Folgarida, Apartmán v Residence Albare inchecken vanaf 5:00 PM - 8:00 PM.

Is er een zwembad beschikbaar bij Marrileva-Folgarida, Apartmán v Residence Albare?

Ja, Marrileva-Folgarida, Apartmán v Residence Albare biedt gasten toegang tot de Indoor Swimming Pool.

Kan ik gratis parkeren bij Marrileva-Folgarida, Apartmán v Residence Albare?

Ja, Marrileva-Folgarida, Apartmán v Residence Albare biedt gratis parkeergelegenheid voor bezoekers.

Is er gratis Wi-Fi bij Marrileva-Folgarida, Apartmán v Residence Albare?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij Marrileva-Folgarida, Apartmán v Residence Albare.



Accommodaties in Mezzana, Italië

Appartementen
Appartementen 11 plaatsen
Hotels
Hotels 7 plaatsen
Onderhouden appartementen
Onderhouden appartementen 1 plaatsen
B&Bs
B&Bs 1 plaatsen

Wat te doen in Mezzana, Italië

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.