Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

Apartamenty Posejdon

Hotel Address 10 Leśna, łazy, Polen



Beschikbaarheid controleren

Over Apartamenty Posejdon

Apartamenty Posejdon, gelegen binnen 500 meter van łazy Beach en 700 meter Dąbkowice Beach, biedt charmante accommodaties met kamers met airconditioning met eigen badkamers en biedt gasten een comfortabel verblijf in de buurt van de waterkant. Geniet van gratis Wi-Fi en gratis privéparkeren, waardoor reisarrangementen moeilijk zijn. Het pand heeft een open haard op het dak, perfect voor gezellige avonden aan zee. Elke eenheid omvat voorzieningen zoals een zitgedeelte, flatscreen-tv's, volledig uitgeruste keukens, eetzalen en eigen badkamers. Sommige eenheden bieden terrassen of balkons en bieden een heerlijk uitkijkpunt over de golven. Gasten kunnen ontspannen in het infinity pool van het resort of nabijgelegen attracties zoals vriendschap promenade (12 km) verkennen, die een schilderachtig uitzicht en een aangename omgeving belooft. Voor degenen die gemak zoeken, ligt het dichtstbijzijnde treinstation op slechts 13 km afstand, waarbij het treinstation van Mielno bijzonder dichtbij is. Niet ver van het pand ligt solidariteit Szczecin-Goleniów Airport (151 km), waardoor gemakkelijke toegang tot verschillende bestemmingen wordt gewaarborgd.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis wifi

Gratis wifi

Uitzicht op zee

Uitzicht op zee

Ontbijt

Ontbijt

Zwembad

Buitenzwembad

Buitenzwembad

Parkeren

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Type accommodatie

Appartementen

Appartementen

Voorzieningen

Bar

Bar

Gezin

Familiekamers

Familiekamers

Kamervoorzieningen

Douche

Douche

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Airconditioning

Airconditioning

Balkon

Balkon

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin:
15:30 - 23:00

CheckoutKassa:
08:00 - 10:00
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address 10 Leśna, łazy, Polen MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Apartamenty Posejdon

9.0 / 10

Uitstekend

Totale beoordelingsscore
Booking.com 10 gastbeoordelingen, door ons samengevat 9.0
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Veel ruimte

Booking.com-gast · samengevat

Mooie slaapkamers met airconditioning

Booking.com-gast · samengevat

Schoon sanitair

Booking.com-gast · samengevat

Supervakantie

Booking.com-gast · samengevat

Begeleid zwembad

Booking.com-gast · samengevat

Ontbijt was onvoldoende

Booking.com-gast · samengevat

Nabijheid tot het strand was geweldig . . .

Booking.com-gast · samengevat

Twee belangrijke dingen ontbraken (niet genoemd)

Booking.com-gast · samengevat

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Apartamenty Posejdon

Beschikt Apartamenty Posejdon over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij Apartamenty Posejdon.

Wat zijn de inchecktijden bij Apartamenty Posejdon?

De inchecktijd bij Apartamenty Posejdon is 15:30 - 23:00.

Biedt Apartamenty Posejdon gratis parkeren voor gasten?

Ja, er zijn gratis parkeerplaatsen beschikbaar bij Apartamenty Posejdon.

Hebben de kamers van Apartamenty Posejdon airconditioning?

Ja, de kamers van Apartamenty Posejdon hebben airconditioning.

Kunnen gasten gebruikmaken van het zwembad bij Apartamenty Posejdon?

Ja, bezoekers die verblijven bij Apartamenty Posejdon kunnen de Outdoor Swimming Pool gebruiken.



Accommodaties in łazy, Polen

Homestays
Homestays 3 plaatsen
Appartementen
Appartementen 2 plaatsen
Hotels
Hotels 1 plaatsen
Gasthuizen
Gasthuizen 1 plaatsen
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 1 plaatsen

Wat te doen in łazy, Polen

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.