Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Alders by Summit County Mountain Retreats

Share Hotel

Hotel Address 58 Outpost Drive, Keystone, Verenigde Staten



Beschikbaarheid controleren


Alders van Summit County Mountain Retreats biedt gezellige accommodatie op slechts 15 km van het Frisco Historic Park en bieden gasten een rustige retraite temidden van de schoonheid van de natuur. Dit charmante appartement heeft een ruime patio, uitnodigende zithoek, gratis Wi-Fi en voldoende parkeeropties. Gasten kunnen genieten van hun verblijf met toegang tot een volledig uitgeruste keuken, compleet met een vaatwasser, oven en magnetron, waardoor een gemakkelijke maaltijdbereiding zorgt. Het appartement heeft een eigen badkamer met zowel een bubbelbad als een haardroger, waardoor een ontspannen sfeer ontstaat voor zowel ontspanning als verjonging. Extra voorzieningen zijn onder meer een koffiezetapparaat en een wasmachine, waardoor dagelijkse klusjes beheersbaar worden. Voor degenen die op zoek zijn naar een meer intieme setting, zijn niet-rokende kamers op aanvraag beschikbaar. Gunstig gelegen in de buurt van de regionale luchthaven van Eagle County, is dit bergtocht perfect voor reizigers die in de buurt willen verkennen, terwijl ze genieten van de serene omgeving van Summit County.


Boek een kamer


Over Alders by Summit County Mountain Retreats

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer

Appartementen

Appartementen

Hete jongen

Hete jongen

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Bad

Bad

Keuken

Keuken

Wasmachine

Wasmachine

Kabelkanalen

Kabelkanalen

Verwarming

Verwarming


Regels

CheckinCheckin: 4:30 PM - 5:00 PM

CheckoutKassa: 9:30 AM - 10:00 AM

Kamers

Alders by Summit County Mountain Retreats - Herenhuis Met Drie Slaapkamers

Herenhuis Met Drie Slaapkamers

127 M²
Geheel vakantiehuis Eigen badkamer Afwasmachine Barbecue Koffiezetapparaat Gratis wifi
1 Kingsize Bed

1 Kingsize Bed

Alders by Summit County Mountain Retreats - Herenhuis Met Drie Slaapkamers

Herenhuis Met Drie Slaapkamers

127 M²
Geheel vakantiehuis Eigen badkamer Afwasmachine Barbecue Koffiezetapparaat Gratis wifi
1 Kingsize Bed

1 Kingsize Bed

1 Stapelbed

1 Stapelbed

Alders by Summit County Mountain Retreats - Herenhuis Met Drie Slaapkamers

Herenhuis Met Drie Slaapkamers

127 M²
Geheel vakantiehuis Eigen badkamer Afwasmachine Barbecue Koffiezetapparaat Gratis wifi
1 Kingsize Bed

1 Kingsize Bed

1 Stapelbed

1 Stapelbed

1 Kingsize Bed

1 Kingsize Bed

Alders by Summit County Mountain Retreats - Herenhuis Met Drie Slaapkamers

Herenhuis Met Drie Slaapkamers

127 M²
Geheel vakantiehuis Eigen badkamer Afwasmachine Barbecue Koffiezetapparaat Gratis wifi
1 Kingsize Bed

1 Kingsize Bed

1 Stapelbed

1 Stapelbed

1 Kingsize Bed

1 Kingsize Bed

1 Bankbed

1 Bankbed

Alders by Summit County Mountain Retreats - Huis Met Drie Slaapkamers

Huis Met Drie Slaapkamers

127 M²
Geheel vakantiehuis Eigen badkamer Bad Afwasmachine Barbecue Koffiezetapparaat Gratis wifi
1 Queensize Bed

1 Queensize Bed

Alders by Summit County Mountain Retreats - Huis Met Drie Slaapkamers

Huis Met Drie Slaapkamers

127 M²
Geheel vakantiehuis Eigen badkamer Bad Afwasmachine Barbecue Koffiezetapparaat Gratis wifi
1 Queensize Bed

1 Queensize Bed

1 Stapelbed

1 Stapelbed

Alders by Summit County Mountain Retreats - Huis Met Drie Slaapkamers

Huis Met Drie Slaapkamers

127 M²
Geheel vakantiehuis Eigen badkamer Bad Afwasmachine Barbecue Koffiezetapparaat Gratis wifi
1 Queensize Bed

1 Queensize Bed

1 Stapelbed

1 Stapelbed

1 Queensize Bed

1 Queensize Bed

Alders by Summit County Mountain Retreats - Huis Met Drie Slaapkamers

Huis Met Drie Slaapkamers

127 M²
Geheel vakantiehuis Eigen badkamer Bad Afwasmachine Barbecue Koffiezetapparaat Gratis wifi
1 Queensize Bed

1 Queensize Bed

1 Stapelbed

1 Stapelbed

1 Queensize Bed

1 Queensize Bed

1 Kingsize Bed

1 Kingsize Bed


Locatie

Location Address 58 Outpost Drive, Keystone, Verenigde Staten MapZie op de kaart



NaturalNatuurlijke (13) SportSporten (5) CulturalCulturele (1)
Torreys Peak
Bergtop

Bergtop

10.33 km

Argentine Peak
Bergtop

Bergtop

13.16 km

Grays Peak
Bergtop

Bergtop

10.24 km

Mount Sniktau
Bergtop

Bergtop

10.46 km

Ptarmigan Peak (Colorado)
Bergtop

Bergtop

12.73 km

Bard Peak
Bergtop

Bergtop

16.91 km

Lenawee Mountain
Bergtop

Bergtop

7.05 km

Mount Parnassus (Colorado)
Bergtop

Bergtop

15.9 km

Tenderfoot Mountain
Bergtop

Bergtop

7.25 km

Snake River Falls
Waterval

Waterval

5.85 km

Kelso Mountain
Bergtop

Bergtop

12.73 km

Ganley Mountain
Bergtop

Bergtop

15.06 km

Barney Ford Hill
Bergtop

Bergtop

16.94 km



Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over Alders by Summit County Mountain Retreats

Kunnen gasten een keuken gebruiken bij Alders by Summit County Mountain Retreats?

Ja, gasten van Alders by Summit County Mountain Retreats kunnen een keuken gebruiken.

Wat zijn de inchecktijden bij Alders by Summit County Mountain Retreats?

De inchecktijd bij Alders by Summit County Mountain Retreats is 4:30 PM - 5:00 PM.

Beschikt Alders by Summit County Mountain Retreats over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij Alders by Summit County Mountain Retreats.



Accommodaties in Keystone, Verenigde Staten

Vakantiewoningen (46)
Appartementen (16)
Hotels (10)
Resorts (4)
Vakantiehuizen (2)
Motels (1)
Villa's (1)
Lodges (1)

Wat te doen in Keystone, Verenigde Staten

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.