Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Airport Hotel Walldorf

Hotel Address Nordendstrasse 42, Mörfelden-walldorf, Duitsland



Beschikbaarheid controleren

Over Airport Hotel Walldorf

Dit 3-sterrenhotel ligt in Walldorf en beschikt over geluiddichte kamers met satelliet-tv en gratis WiFi. Het biedt gemakkelijke toegang tot de snelweg A5 en de luchthaven van Frankfurt ligt op slechts 15 minuten rijden.

Op verzoek kan Hotel Walldorf een pendeldienst van de accommodatie naar de luchthaven van Frankfurt regelen.

Via het nabijgelegen S-Bahnstation Walldorf reist u binnen 20 minuten naar het centraal station van Frankfurt en het expositiecentrum Messe Frankfurt.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis wifi

Gratis wifi

Ontbijt

Ontbijt

Parkeren

Privé parkeerplaats

Privé parkeerplaats

Kamervoorzieningen

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin:
14:00 - 23:30

CheckoutKassa:
01:00 - 11:30
Pets AllowedHuisdieren zijn toegestaan

Kamers

Airport Hotel Walldorf - Eenpersoonskamer

Eenpersoonskamer

14 M²
Gratis wifi Eigen badkamer
1 Single Bed

1 Single Bed

Airport Hotel Walldorf - Tweepersoonskamer

Tweepersoonskamer

18 M²
Gratis wifi Eigen badkamer
1 Large Double Bed

1 Large Double Bed

Airport Hotel Walldorf - Tweepersoonskamer Met 2 Aparte Bedden

Tweepersoonskamer Met 2 Aparte Bedden

18 M²
Gratis wifi Eigen badkamer
2 Single Beds

2 Single Beds

Airport Hotel Walldorf - Driepersoonskamer

Driepersoonskamer

18 M²
Gratis wifi Slecht Eigen badkamer
1 Single Bedand1 Large Double Bed

1 Single Bedand1 Large Double Bed

1 Single Bed

1 Single Bed

And

And

1 Large Double Bed

1 Large Double Bed


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address Nordendstrasse 42, Mörfelden-walldorf, Duitsland MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Airport Hotel Walldorf

7.4 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 7.4
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Airport Hotel Walldorf

Hoe laat kan ik inchecken bij Airport Hotel Walldorf?

Gasten kunnen bij Airport Hotel Walldorf inchecken vanaf 14:00 - 23:30.

Is er gratis Wi-Fi bij Airport Hotel Walldorf?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij Airport Hotel Walldorf.



Accommodaties in Mörfelden-walldorf, Duitsland

Hotels
Hotels 4 plaatsen
Appartementen
Appartementen 4 plaatsen
Onderhouden appartementen
Onderhouden appartementen 1 plaatsen

Wat te doen in Mörfelden-walldorf, Duitsland

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.