Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

8 Dyer Hotel

Hotel Address 8 Dyer Street, Provincetown, Ma, Verenigde Staten



Beschikbaarheid controleren

Over 8 Dyer Hotel

Het 8 Dyer Hotel in Provincetown ligt te midden van serene tuinen en is een toevluchtsoord alleen voor volwassenen met een zoutwaterzwembad, een sauna, een zonnedek en een hot tub. Er is overal gratis WiFi beschikbaar, evenals een eigentijds restaurant en een gezellige lounge.

Elke kamer is voorzien van airconditioning en een eigen badkamer met een inloopdouche. Veel kamers komen uit op een balkon met uitzicht op het zwembad. Een verwarmd zwembad en een spabad dragen bij aan de ontspanningsmogelijkheden.

Begin uw dag met een ontbijtbuffet met lokale smaken, warme gerechten, vers gebak en een scala aan drankjes. Het restaurant van het hotel serveert brunch en diner en is geschikt voor vegetarische, veganistische, glutenvrije en zuivelvrije diëten.

Het hotel ligt op slechts 4 km van de gemeentelijke luchthaven van Provincetown, op 8 minuten lopen van Ryder Street Beach en dicht bij de Provincetown Bibliotheek en Commercial Street. In de nabije omgeving kunt u ook varen en wandelen.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

Ontbijt

Ontbijt

Buitenzwembad

Buitenzwembad

Privé parkeerplaats

Privé parkeerplaats

Restaurant

Restaurant

Faciliteiten voor Gasten met een Beperking

Faciliteiten voor Gasten met een Beperking

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin: 14:00 - 18:00

CheckoutKassa: -

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address 8 Dyer Street, Provincetown, Ma, Verenigde Staten MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van 8 Dyer Hotel

10.0 / 10

Uitstekend

Booking.com score
Booking.com 1 guest reviews, summarised by us 10.0
Housity 0 reviews written directly on our site –
Stayed here? Write a review

We read this property's reviews on Booking.com and sum up what guests say in our own words, next to reviews written directly on Housity. Every review shows where it comes from.

Booking.com: only guests who completed a stay can review there. We read those reviews and summarise them in our own words, so they are not word-for-word quotes and we don't show guest names. The score is the property's score on Booking.com.
Housity: reviews sent through the form on this page, shown as the guest wrote them. We check them before publishing, but we can't always confirm the stay.

Geweldige service en accommodatie. Uitzonderlijk ontworpen kamer om de ruimte optimaal te benutten. Het inbegrepen ontbijt en snacks waren de kers op de taart. . .

Booking.com guest · summarised

Write a review

Stayed here? Tell us in a minute.

Very badUitstekend

Published after a quick check, shown with the Housity mark and kept separate from Booking.com reviews.



Veelgestelde Vragen over 8 Dyer Hotel

Hoe laat kan ik inchecken bij 8 Dyer Hotel?

Gasten kunnen bij 8 Dyer Hotel inchecken vanaf 14:00 - 18:00.

Is er een zwembad beschikbaar bij 8 Dyer Hotel?

Ja, 8 Dyer Hotel biedt gasten toegang tot de Outdoor Swimming Pool.

Is er gratis Wi-Fi bij 8 Dyer Hotel?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij 8 Dyer Hotel.



Accommodaties in Ma, Verenigde Staten

Hotels
Hotels 78 plaatsen
Motels
Motels 22 plaatsen
Inns
Inns 14 plaatsen
B&Bs
B&Bs 11 plaatsen
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 5 plaatsen
Appartementen
Appartementen 4 plaatsen
Onderhouden appartementen
Onderhouden appartementen 3 plaatsen
Hostels
Hostels 1 plaatsen
Resorts
Resorts 1 plaatsen
Villa's
Villa's 1 plaatsen
Lodges
Lodges 1 plaatsen

Wat te doen in Ma, Verenigde Staten

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.