Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

La Longère des Capucines

Hotel Address 3 Rue De Bergholtz Zell, Frankrijk



Beschikbaarheid controleren


Bij La Longère des Capucines in Bergholtz kunnen gasten genieten van een viersterren bed & breakfast-ervaring met een eigen badkamer, uitzicht op de tuin en gratis WiFi. Elke kamer heeft een eigen terras of balkon, wat bijdraagt ​​aan het comfort.

De accommodatie beschikt over een zonneterras, een weelderige tuin, een eethoek in de openlucht en barbecuefaciliteiten voor ontspanning. Andere voorzieningen zijn onder meer een wasmachine, een patio en een eigen ingang.

De locatie ligt op 23 km van zowel het Parc Expo Mulhouse als het treinstation van Colmar en biedt gemakkelijke toegang tot bezienswaardigheden zoals het Huis van de Hoofden en de collegiale kerk Saint-Martin. De EuroAirport Mulhouse ligt op 47 km afstand.

La Longère des Capucines wordt geprezen om de uitstekende service, gezellige kamers en prachtige omgeving en biedt ook snel in- en uitchecken voor een naadloos verblijf.


Boek een kamer


Over La Longère des Capucines

Faciliteiten

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers


Regels

CheckinCheckin: 16:00 - 23:30

CheckoutKassa: 01:00 - 10:00
Pets AllowedHuisdieren zijn toegestaan

Locatie

Slechts 97 m van het centrum van Bergholtz verwijderd!

Location Address 3 Rue De Bergholtz Zell, Frankrijk MapZie op de kaart



Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over La Longère des Capucines

Mogen gasten gratis parkeren bij La Longère des Capucines?

Ja, bezoekers kunnen zonder extra kosten parkeren.

Is Wi-Fi gratis in La Longère des Capucines?

Ja, Wi-Fi is gratis.

Wanneer begint het inchecken bij La Longère des Capucines?

Je kunt inchecken bij La Longère des Capucines vanaf 16:00 - 23:30.

Zijn huisdieren toegestaan in La Longère des Capucines?

Ja, huisdieren zijn toegestaan.

Waar ligt La Longère des Capucines ten opzichte van het centrum van Bergholtz?

La Longère des Capucines biedt accommodatie op slechts 0.1 km van het hart van Bergholtz.



Accommodaties in Bergholtz, Frankrijk

Appartementen (1)
Vakantiehuizen (1)
B&Bs (1)

Wat te doen in Bergholtz, Frankrijk

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.