Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Spacious 2 Bed Apartment, Cobham Town Centre

Hotel Address Cobham Gate 19, Cobham, Cobham, Verenigd Koninkrijk



Beschikbaarheid controleren

Over Spacious 2 Bed Apartment, Cobham Town Centre

Dit ruime appartement met twee slaapkamers in Cobham biedt een comfortabele woonruimte met twee slaapkamers en een badkamer. De volledig uitgeruste keuken is voorzien van een koelkast, magnetron, vaatwasser, oven, kookplaat, broodrooster, waterkoker en een eethoek.

Gasten kunnen genieten van moderne voorzieningen zoals gratis WiFi, een wasmachine, haardroger, gratis toiletartikelen, tv, bank, parketvloer en een gezellige zithoek. De accommodatie biedt ook gratis privéparkeergelegenheid en een Engelssprekende receptie.

Het appartement ligt op minder dan 1 km van Painshill Park, op 10 km van Chessington World of Adventures en op 19 km van de luchthaven London Heathrow.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis wifi

Gratis wifi

Parkeren

Gratis parkeren

Gratis parkeren


Regels

CheckinCheckin:
16:00 - 22:00

CheckoutKassa:
08:00 - 11:00
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Kamers

Spacious 2 Bed Apartment, Cobham Town Centre - Appartement Met 2 Slaapkamers

Appartement Met 2 Slaapkamers

Gratis wifi Uitzicht Keuken Flatscreen-tv Afwasmachine

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address Cobham Gate 19, Cobham, Cobham, Verenigd Koninkrijk MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Spacious 2 Bed Apartment, Cobham Town Centre

8.0 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 8.0
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Spacious 2 Bed Apartment, Cobham Town Centre

Is parkeren bij Spacious 2 Bed Apartment, Cobham Town Centre gratis?

Ja, parkeren bij Spacious 2 Bed Apartment, Cobham Town Centre is gratis voor gasten.

Hebben gasten toegang tot gratis Wi-Fi bij Spacious 2 Bed Apartment, Cobham Town Centre?

Ja, Spacious 2 Bed Apartment, Cobham Town Centre heeft overal gratis Wi-Fi.

Vanaf welk tijdstip is check-in mogelijk bij Spacious 2 Bed Apartment, Cobham Town Centre?

Check-in is beschikbaar bij Spacious 2 Bed Apartment, Cobham Town Centre vanaf 16:00 - 22:00.



Accommodaties in Cobham, Verenigd Koninkrijk

Hotels
Hotels 3 plaatsen
Appartementen
Appartementen 2 plaatsen

Wat te doen in Cobham, Verenigd Koninkrijk

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.